Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 24°C

Rozvod primáckého zprávaře Šebrleho (47): Porcovat se bude stamilionový majetek!

/
 • Šebrlovi si budou dělit o stamilionový majetek.
  16. prosince 2021 ● 05:00

  Rozvod olympijského krále Romana Šebrleho (47) s manželkou Evou (45) je na spadnutí a podle zjištění Blesku v něm může jít o nemovitosti za desítky milionů korun. Některé mu patří s manželkou na půl, jiné jsou přímo jeho či její.

  O rozpadu manželství moderátora Hlavních zpráv Primy a CNN Prima News informoval jako první úterní Blesk. „Už mají sepsanou žádost o rozvod,“ prozradil nám důvěryhodný zdroj.

  Kápl božskou

  Sám Šebrle se k věci v pondělí večer odmítl vyjádřit – ani náznakem ale naše zjištění nevyvrátil. Včera už pro svou domovskou televizi kápl božskou: „Je to pravda, je mi to líto. Prostě takovej je život a někdy se to tak vyvine,“ potvrdil pro CNN Prima News chystaný rozvod.

  O jeho důvodech se zatím nic neví, podle našich zdrojů však trvá jejich manželská krize tak dlouho a je v tak pokročilém stádiu, že oba již mají mít ve své blízkosti nové spřízněné duše...

  Než třeba ale zkusí dát lásce druhý pokus, musí dořešit rozvod jejich 21 let trvajícího manželství. A taky se podělit o majetek, který během něj nabyli.

  Dělí se všechno

  Takže v podstatě o veškerý, poněvadž hegemonem atletických vícebojů, olympijským šampionem, mistrem světa, Evropy a světovým rekordmanem se Roman stal až s kroužkem na prstu. Sám výčet jeho úspěchů naznačuje, že vydělal neskutečné miliony, které mají dnes uloženy především v nemovitostech. Žádný navíc, aspoň dle záznamů z katastru nemovitostí, není zatížen hypotékou, zřejmě i díky tomu, že se nikdy nebránil účinkování v reklamách... „Oba jsou dospělí, rozumní a řeší vše pragmaticky. Proto jsou už teď na rozdělení majetku a uspořádání života po ukončení manželství prakticky dohodnuti,“ uvádí zdroj Blesku z blízkého okolí páru, k němuž neoddělitelně patří i dvě děti – Štěpán (19) a Kateřina (15).

  A o jakých nemovitostech je přesně řeč? Čtěte na dalších stranách!

   

 • 1.

  Vila v Lysolajích, majitelé Roman a Eva

   

  Hlavní, velmi luxusní nemovitost rodiny. Jde o moderně vybavenou rodinnou vilu, k níž vedle velké zahrady s potůčkem patří taky krytý bazén se slanou vodou, sauna, letní kuchyň anebo i fotbalový plácek. Právě tady byli manželé se svými dětmi nejšťastnější.

   

  Odhad hodnoty: cca 40-50 milionů Kč

   

  Rodinná vila v Lysolajích, která jim napůl patří.
  Autor: M. Rušinová, M. Přibyl

   

 • 2.

  Vila ve Vokovicích, majitel Eva

   

  Řadová vilka v moderním areálu Na Krutci je v katastru nemovitostí zapsaná na Romanovu manželku. Ač jde o řadovku, její hodnota bude vzhledem k poloze závratná – sousední identický domek je nyní v prodeji za 35,5 milionu korun! V areálu v roce 2008 otevíral Šebrle i vlastní Sportcentrum s řadou tenisových kurtů, prý do něj investoval 40 milionů. Brzy je ale pronajal obchodnímu partnerovi Robertu Změlíkovi (52) a nyní už je ve vlastnictví kapacit bílého sportu – otce a syna Pálových a Pavla Víznera.

   

  Odhad hodnoty: cca 25-35 milionů Kč

   

  Ve vile ve Vokovicích asi bude Eva po rozvodu bydlet.
  Autor: grafika

   

 • 3.

  Prostory na Novém Městě, majitel Roman

   

  Na Šebrleho jsou napsané také dva nebytové prostory v tomto činžovním domě nedaleko pražské Zvonařky na Novém Městě. Jednat by se mohlo např. o sklep, sklad, studio či půdu, anebo – což je nejpravděpodobnější – prostory, v nichž v přízemí funguje asijské bistro.

   

  Odhad hodnoty: cca 10 milionů Kč

   

   

  Prostory na Novém Městě.
  Autor: M. Rušinová, M. Přibyl

   

   

 • 4.

  Byt ve Vokovicích, majitel Roman

   

  Ve Vokovicích na Praze 6, jen nedaleko jejich vilky, patří atletovi už dlouhé roky ještě byt. Je sice v paneláku, ale jak známo, i ty mají dnes v Praze hodnotu jako někde na venkově velké domy. Že by první azyl pro některé z dospívajících dětí?

   

   

  Odhad hodnoty: 7 milionů Kč

   

  Byt ve Vokovicích.
  Autor: M. Rušinová, M. Přibyl

   

   

 • 5.

  Půlka domu v Droždíně, majitel Eva

   

  Do jejich realitního portfolia patří ještě manželčin rodný dům v Droždíně nedaleko Olomouce. Ten dnes vlastní napůl se svou sestrou Renátou, která žije trvale v Itálii.

   

  Odhad hodnoty: 2 miliony Kč

   

  Dům v Droždíně.
  Autor: M. Rušinová, M. Přibyl

 • 6.

  Apartmán v Itálii, majitelé ???

   

  Už tři roky Šebrleho manželka nabízí k pronájmu pěkný apartmán v horské chalupě v italském lyžařském středisku Livigno. Jestli je v jejich majetku, či ho mají v dlouhodobém pronájmu, není věrohodně zdokumentováno.

   

  Odhad hodnoty: od 6 milionů Kč výš

   

  Apartmán v italském Livignu.
  Autor: reality

   

 • 7.

   

  VIDEO: Roman Šebrle: Doufám, že jednou umřu při sportu!

  Video
  délka: 02:55.48
  Video se připravuje ...

  Roman Šebrle: Doufám, že jednou umřu při sportu! Petr Macek

   

  Fotogalerie
  65 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 12

y1xcvbnm: tohle je přece každý den někde , co nám to má přinést??? Tak se rozejdou , rozdělí si majetek a každý si někoho najde a nebo nenajde a je to.

(17. 12. 2021 08:56)

buban: Šašku-váš příspěvek o vašich favoritech má jakou souvislost s obsahem článku-nemluvě o tom,že jinde píší o tom,že jiného partnera si našla jeho żena.No,każdopádně jest s podivem,že klienti psychiatrické léčebny mají neomezený přístup na net.Ša­šo,sděl­te,pro­sím,v které léčebně se nacházíte.

(16. 12. 2021 20:46)

Pepa69: To jsou starosti.

(16. 12. 2021 19:54)

alumno: Jste hlupák. Ona kvůli němu obětovala svoji kariéru, byla 2x těhotná, 2x rodila a vychovala mu 2 děti, když on si jezdil po soutěžích a tahal se s jinýma ženskýma. Samozřejmě, mohlo to být opačně, ale chlapi jaksi těhotnět, rodit, kojit atd. nedovedou, a ani nejsou ochotni zaříznout své kariéry, aby se o ty děti pak starali.

(16. 12. 2021 19:37)

prudas80: Klasika všechny peníze vydělal Šebrle ona určitě s holou ***í se veze a dělit se budou miliony.Ona si naje píchača a ještě by chtěla love, i když Šebrle nebyl svatoušek tak bud at drží hubu nebo měla odejít vseho se vzdát. Klasická parazitka sama nevydělá ani desetinu a natahovat ruku umí.fuj

(16. 12. 2021 19:08)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy