Když ještě Jiří Menzel žil, tak Olga uvažovala o tom, že 195metrový mezonetový byt v Praze Košířích, kde víc jak deset let společně žili, prodá. Koupila dům ve Stodůlkách, který byl bezbariérový, protože režisér byl upoután na invalidní vozíček, ale ukázalo se, že to nebyl dobrý nápad. Protože dům není v dobrém stavu a musí se z gruntu zrekonstruovat. Než k tomu došlo, tak režisér zemřel. 

A tak vdova po Menzelovi zůstala s dětmi a partnerem Miroslavem Bártou v pražském bytě. A právě tady se o manžela do poslední chvíle starala. Naznačuje to i bílé kožené masážní křeslo s pohyblivým stolkem. 

Znalce Menzelova díla pak potěší obraz v koupelně, jde o fotku z režisérova slavného filmu Rozmarné léto, nebo na trámu je pověšený jeho bílý klobouk a na skříňkách jsou vystavené jeho ceny za díla. Nechybí divadelní cena Thálie. 

VIDEO: Vdova po Menzelovi (†82) Olga v paruce a Jiřího mikině: Rozhodla, co udělá s popelem

Video
délka: 07:56.96
Video se připravuje ...

Vdova po Menzelovi (†82) Olga v paruce a Jiřího mikině: Rozhodla, co udělá s popelem Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Menzelová nechala do svého soukromí nahlédnout prostřednictvím fotek, na kterých cvičí, a zároveň poděkovala za přání k 44. narozeninám (26. ledna).

Moji milí, moc děkuji za všechna ta úžasná přání k mým dnešním narozeninám! Udělali jste mi velkou radost! Často se mě někdo ptá, co dělám, že tak vypadám…jako na 25… už hodně let… Tak říkám, že hodně kouřím, piju, pracuju a málo spím… občas cvičím, abych si nepřipadala stará, ale jen nastárlá, jak říká Ani,“ okomentovala Olga snímky, na kterých vypadá velmi mladistvě.

Fotogalerie
55 fotografií