Když však dojde na údržbu, nikomu z nás to asi radost nepřináší. Mytí velkých oken nepatří mezi oblíbené činnosti. To platí zejména v domácnostech, kde se okna myjí klasickým způsobem. Naštěstí v dnešní době už díky technickému pokroku nemusíme okna mýt ručně.

Moderní řešení

Moderním řešením je aku stěrka Kärcher, například limitovaná výroční edice WV 2 Premium 10 Years Edition. Mytí oken je tak až třikrát rychlejší a v podstatě bez větší námahy. Aku stěrka vysává špinavou vodu, a tak zajišťuje okno čisté, bez kapek a bez pověstných kocourů.

Autor: K Ä R CH E R spol. s r.o.

Pojďme pomáhat

Letošní novinkou je aku stěrka Kärcher WV 2 Premium Pink Ribbon (doporučená prodejní cena 1 990 Kč), která je ozdobená atraktivními designovými prvky v růžové barvě a spojuje dvě výhody. Je vynikajícím pomocníkem při mytí oken. Zachovává je čisté, beze šmouh a za zlomek času. A navíc její koupí přispíváte 50 Kč na boj proti rakovině prsu. „Tímto výrobkem pomáháme dvakrát.“, říká Jana Hogrová, marketingová manažerka společnosti Kärcher. „Usnadňujeme nepříjemné mytí oken a podporujeme dobrou myšlenku v podobě boje proti rakovině prsu.“ 

Mytí oken je při úklidu ta nejtěžší činnost, proto je dobré si ji zjednodušit. Aku stěrka je inovativní pomocnicí při úklidu.

Autor: K Ä R CH E R spol. s r.o.

Mytí oken zbaví obvyklé námahy a nudné práce a udělá z něj zábavu. Díky její nízké hmotnosti, pouhých 600 g, se vaše ruce neunaví ani při mytí oken v celém domě. Kromě oken aku stěrka zvládne umýt i všechny ostatní, hladké plochy v domácnosti.

Je hezké, mít radost z nákupu. Koupí aku stěrky Kärcher WV 2 Premium Pink Ribbon budete mít radost dvakrát. Doma se s ní budete těšit při úklidu, a navíc vás bude hřát dobrý pocit, že jste pomohli dobré věci. Vyberte si sami, jakou aku stěrkou chcete doma čistit okna.

Dnešní trendy bydlení tak pro nás nejsou díky moderní aku stěrce žádnou překážkou. Více na www.karcher.cz a www.svetcisteni.cz