Malý génius (2) vyjmenuje všechny prezidenty: Díky iPhonu

Autor: jaj,INT - 
19. 4. 2011
18:08

Rockfordu Ramirezovi jsou teprve dva roky a má více znalostí než mnozí dospělí. Dokáže například popořadě všechny americké prezidenty nebo přiřadit hlavní města ke státům. Všechno se naučil díky pečlivým rodičům a aplikaci na iPhonu.

Je to teprve batole, ale na svůj věk toho umí opravdu požehnaně. "Dokáže napočítat od jedné do stovky a pojmenuje i čísla až do tisíce," vypráví o synkovi hrdý otec Rocky reportérům televizní stanice CBS2. To, co umí, má v hlavě díky svým starostlivým rodičům a hlavně dětské výukové aplikaci na iPhonu, kterou si úplně zamiloval.

"Rockford umí i číst, řekl bych, že tak na úrovni školáka první třídy," pokračuje otec. Rodina žije v americkém San Diegu. Chlapec dokáže na mikrofon vyjmenovat jména všech 44 amerických prezidentů v chronologickém pořadí. Stejně tak přiřadí veškerá hlavní města ke státům pod americkou vlajkou.

Rodičům nahrává fotky na Facebook

Malý genius překvapuje i své vlastní rodiče, protože umí skvěle zacházet s technickými novinkami. "Má zakázáno se dívat na naše videa a fotografie v mobilu, ale občas na svém facebookovém profilu najdu fotky, které jsem tam rozhodně nedávala," vypráví maminka Raquel.

Rodiče jsou samozřejmě na Rockforda hrdí a často se s ním objevují v televizních show. kde jejich zázrak předvádí své vědomosti. "Někdy dokonce ví více než my!" dodává se smíchem matka.

Doporučujeme
monza ( 19. dubna 2011 19:31 )

To co dovede není známkou žádné geniality,spíše určité úchylky.Co se týče rodičů,tak spíše než pečliví,jsou pošahaní.Dvouleté dítě by měli učit jiné dovednosti,než zvládat aplikace íPhonu.Tečka.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa