Na chatu musel občas Řezník čelit otázkám na tělo nebo spíše negativním narážkám na svoji tvorbu. Se vším se ale dokázal vypořádat s bodrostí sobě vlastní. Například na dotaz proč nosí masku, odpověděl: "Protože jsem hnusnej!"

Ostatně s otázkou mířenou důvod jeho odpudivé tvorby, respektive, zda se mu nezdá mnohdy návodná řekl: "Naopak, až mi nesčetně fanoušků popsalo situaci, kdy je v životě něco nas.re - ať už holka, škola, rodiče, šikana apod. A když si pustí mojí muziku, tak ta jejich nahromaděná agrese najednou odejde. Ti lidé se s tou muzikou ztotožněj, takže pak nemusí dělat blbosti v reálnym světě. Je to taková forma terapie, i když se to na první pohled nezdá," uvedl Řezník.

Vysokoškolák Řezník

Přítomné možná šokoval i tím, že přiznal své vzdělání. "Jsem vysokoškolák a dokonce s titulem Ing. Vystudoval jsem VŠE," zmínil.

Diskuse se nicméně čas od času přesto stočila na dnes už kontroverzní udílení cen Českého slavíka, respektive jeho vyřazení a následného korunování jiného rappera Johnyho Machette skokanem roku. Podle Řezníka situaci nezvládá pořadatel: "Kdyby Mattoni jednala legitimně, tak to vůbec nemuselo dojít až sem. Mohli mě v klidu vyšoupnout na začátku a ušetřili by si tenhle skandál. Tu komunikaci těžce nezvládli. Jinak proti Johnymu rozhodně nic nemám a vrátit od něj nic nechci," napsal a dodal:

"Nicméně já byl vyloučen prý proto, že moje tvorba je v rozporu s právním řádem ČR - což mám od soudu posvěcený, že to tak není. Johny propaguje marihuanu (což je mi osobně šumák) a rapuje do kradených beatů od Macklemora, a krást se asi nemá... Nebo Mattoni schvaluje krádež? 

Rodiče stojí za mnou, i když táta mi dal přes hubu

Asi nejštiplavější dotaz dostal drsný rapper na členy své rodiny, respektive, zda schvalují Řezníkovu tvorbu. "Rodiče stojí za mnou, fotr si se mnou dokonce i zarepoval v songu Muj Táta a chystáme další! Nicméně už mi za to dal jednou i přes hubu. Dědovi se to taky nezamlouvá a taky mi rozbil hubu. Svou ale já to beru jako nadsázku," zmínil a dodal:

"Je jako s hororama nebo pornem, taky to není pro děti, stejně jako moje muzika. Lidi by ty svý špunty měli víc hlídat ať na to nelezou, to už je zodpovědnost rodičů. Svět je svinstva plnej a nevim proč by svinstvo nemohlo bejt i v hudbě. Je vaší svobodnou volbou to poslouchat nebo neposlouchat."

Chci pozvednout českou kinematografii

Z reakcí fanouškovské základny Řezníka lze usuzovat, že "svého" miláčka by rádi vyzdvihli z undergroundu do popředí, což se jim v posledních dnech poměrně zdatně daří. Dokonce dostal dotaz, zda by nechtěl například natočit pořádný horor.

"Určitě by mě to bavilo. Horor bych natočil rád, v Čechách skoro nic takovýho nevzniká, takže bych to chtěl trochu pozvednout!"