Oslava narozenin se změnila v ohnivé peklo: Dívka chytla od svíček, plameny ji pohltily

Autor: lm - 
13. 9. 2017
11:23

Hororovou oslavu si prožila zhruba jedenáctiletá holčička, kterou při sfoukávání svíček zachvátil požár. Její příbuzní na ni totiž v tu chvíli nastříkali party sprej, který se od svíček vznítil a proměnil dívku v ohnivou kouli.

Video ze šílené oslavy se objevilo na internetu bez dalších podrobností. Zachycuje mladou, přibližně jedenáctiletou dívenku ze španělsky mluvící země, která slaví narozeniny spolu s celou rodinou. Ti jí k této příležitosti nachystali dort s ohnivými fontánami, které se dívka snaží marně sfouknout. Po několikátém pokusu na ni někteří ze srandy začnou stříkat party sprej. Nevinný žertík se ale rychle proměnil v boj o život.

Výpary ze spreje se totiž vzňaly od dortových fontán a dívka se proměnila ve velkou ohnivou kouli. Příbuzní jí ihned přispěchali na pomoc a uhasili ji, v tu ránu ale bylo po zábavě. Není jasné, jaká zranění dívka utrpěla, přinejmenším si ale určitě odnesla pořádné trauma.

Video Holčička chytla od svíček na dortu a proměnila se v ohnivou kouli - YouTube
1080p 720p 360p

Doporučujeme
VincenzoMakaluzo ( 13. září 2017 13:45 )

Nojo no,tak schořela studeným plamenem,jako ten slavnej Palach.Ale jynáč nám prej zas zabyly Ferdynanda,totiš Dasha Veš Hawloic prej pude do boje za toho starího sametovího vo*la,kerímu jeho krupón s pýčou pot frkolou prej vistavyly na hrníčku vedle gésychtu Castrovanýho Fydéla.

alfasamec ( 13. září 2017 12:27 )

Ďjó, hepy brzdej tůů jůů... Chudák holka.

jasnovidec01 ( 13. září 2017 12:05 )

Jo ,ty Americké oslavy!!!!!hurááááááááá,tohle se děje i u nás debilové.

Zobrazit celou diskusi
Další videa