Teroristé zabijí 30 milionů lidí biologickými zbraněmi, varuje nejbohatší muž světa Bill Gates

Autor: shp - 
21. 4. 2017
12:27

Nukleární zbraně nejsou už zdaleka největší hrozbou, která může vyhubit lidstvo. Nejbohatší člověk světa Bill Gates (61) je přesvědčený, že na naše zdraví zaútočí teroristé podleji a při ataku použijí biologické zbraně. Ty podle něj mohou připravit o život až 30 milionů lidí.

Podle Gatese se pravděpodobnost biologického útoku zvyšuje každým dnem. Taková situace by si vyžádala mnohem více obětí než útok nukleárními zbraněmi. Těmito slovy vyděsil miliardář všechny přítomné na konferenci v londýnském institutu Royal United Services Institute.

Jeden ze zakladatelů gigantu Microsoft podkládá své strašidelné tvrzení na výrazném pokroku v biologii a medicíně. „Všechny ty pokroky v biologii umožňují teroristům snadněji vytvořit virus spalniček, který má pro lidstvo fatální následky,“ citoval Gatese britský Daily Mail.

Již začátkem roku nejbohatší muž světa varoval světové lídry v Mnichově, že tato pandemie, která může vyhubit miliony lidí, se může začít šířit v nejbližších deseti až patnácti letech. To vše je přitom naprosto reálná hrozba. Útoky teroristů po světě se přitom stále stupňují.

Zda bude tato pandemie dílem přírody nebo teroristů, vědci tvrdí, že tento vzduchem přenášený patogen by mohl zabít víc než 30 milionů lidí za méně než jeden rok. Svět se nad tím musí zamyslet,“ dodal Gates. Jeho hororové scénáře nahánějí strach právě kvůli tomu, že jsou reálné.

Podívejte se, jak vypadal Stockholm po nedávném teroristickém útoku:

Video Záběry z centra Stockholmu jen moment po neštěstí - Reuters
480p 360p 240p

Doporučujeme
carmin ( 21. dubna 2017 19:44 )

ano Gates může mít pravdu ,jenže ty teroristy založila vláda USA , stejně jako islámský stát , stejně jako radikální islamisty 1979 v Pakistánu, Učk kosovští islamisti spojenci USA ,umírněná opozice Asada= alkajda USA , bílé přilby = teroristická organizace CIA , díky arabskému jaru alkajdy CIA , vláda USA předala chemické zbraně do rukou islamistů s jasným cílem, vytvořit záminku a americké okupaci Sýrie pomocí teroristických útoků chemickými zbraněmi umírněnou alkajdou CIA a stejné to bude s těmi biologickými zbraněmi , tzv. poradci USA řídí kyjevské neonacisty, cvičí mládež hitlerjugend v dětských táborech na ukrajině stejně jako v Pakistánu 1979 cvičili mujahediny v Panamě cvičili teroristy Contras, pravdou je ,že světové války i stovky lokálních válek stejně jako občanských válek vyvolali kapitalistické bestie , nejbohatší stvůry planety , založily fašismus, NSDAP, klerofašismus, vojenskou juntu , jako formy nadvlády nejbohatších , takže ano biologické zbraně přijdou a budou vypuštěny zrůdnými NWO zločinci, přes své loutky CIA, alkajdu atd... tento zrůdný zločinný režim umožnuje diktaturu těm nejhorším zločincům světa , umožnuje jim vyvolávat války, šířit beztrestně lži pomocí mainstreamu,okupovat jiné země bez mandátu OSN a vyvraždovat civilisty pod vylhanými záminkami,

1912 ( 21. dubna 2017 18:21 )

1912 ( 21. dubna 2017 18:06 )

Zločinci Us se jistě na tuto válku připravují když vycvičiují tyto islamisty a dodávají jim zbraně ano válka mimo jejich území tito světoví váleční vrazi nedají pokoj !!!

opencard ( 21. dubna 2017 15:54 )

KRIPLOVÉ AMERICKY UŽ ABY JSTE VYCHCÍPALI DO JEDNOHO!!

tonny44 ( 21. dubna 2017 15:53 )

Probudí se Hitler zpocený uprostřed noci. Eva se ho ptá : “ Co se stalo Adolf, Rusové jsou v Berlíně ?” „Ale ne, zdál se mi debilní sen o Německu v roce 2016: Kancléř je bába, ministr zahraničí je buzerant, v továrnách Daimler-Benz makají Turci, Německo platí dluhy za Řeky a Španěly, namísto nacistických průvodů ulicemi pochodují gayové , my platíme židům a plníme rozkazy nějakého amerického černocha! To ale není všechno! Nacisté nejsou v Reichstagu , ale v Kyjevě, Rusko válčí s Ukrajinou a my přesvědčujeme Rusko, aby neválčilo!” “ Spi, to je jen blbý sen…"

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa