K děsivým vraždám žen, z nichž většina byly podle kalifornské policie prostitutky, mělo dojít v rozmezí let 1985 až 1988 a 2002 až 2007. Franklin se kvůli vraždění omámených žen vysloužil přezdívku Vrah spících Šípkových Růženek.

Když se porotě u soudu promítaly snímky deseti žen, které údajně chladnokrevně zavraždil, nehnul Franklin ani brvou. Většina žen byla podle policie zastřelena a na jejich tělech se našly stopy po znásilnění. Když s nimi bestiální vrah skončil, vyhodil je na ulici v neobydlené části Los Angeles, nebo je vyhodil do popelnice.

Franklin po svém zatčení v roce 2007 všechna vznesená obvinění popírá. Když ale policie vpadla do jeho domu, našla tam podivnou sbírku více než tisícovky fotografií nahých a znásilněných žen. Nejméně deset, ale možná až 180 z nich mohlo být i mrtvých! Kolik je ve skutečnosti jeho obětí?! Franklin by mohl být jedním z nejhorších sériových vrahů všech dob

Přežila a promluvila

K 14leté přestávce se Franklin zřejmě uchýlil jen kvůli tomu, že v roce 1988 jedna z jeho obětí přežila a on měl strach, že na něj přijdou. Dotyčnou byla Enietra Washing. „Střelil mě do hrudi. Ztratila jsem vědomí a probrala jsem se až při záblesku světla. Prosila jsem ho, aby mě zavezl do nemocnice, místo toho mě však znásilnil. Řekl, že mě nikam nevezme, protože by ho chytili,“ vypověděla později.

Fotogalerie
6 fotografií