Dům, ve kterém zabil Pavel své bratry-dvojčata (†17): Je prokletý, říká bývalá majitelka

Autor: shp,cad - 
5. 11. 2017
05:00

Pravděpodobně pod vlivem alkoholu nebo drog vzal do rukou kudlu a rozhodl se ubodat své sourozence. Dvojčata Libor a Petr (†17) se zuřivému útoku Pavla (26) v domě v obci Počátky na Pelhřimovsku neubránila. Starší Karel naštěstí utekl na hasičskou stanici. Dům, ve kterém k brutalitám došlo, je podle někdejší majitelky prokletý.

Pohřeb bratrů proběhl týden po tragédii. Libora a Petra vyprovodili příbuzní, kamarádi i známí v bílých rakvích. Obřad byl přísně střežen s vyloučením veřejnosti.

Přišla se však na něj podívat bývalá majitelka domu, ve kterém k hrozným událostem došlo. „Ten dům je prokletý,“ promluvila nečekaně jedna z žen, která všemu přihlížela. Dům, ve kterém se nyní vraždilo, prý v minulosti patřil jejich rodině.

Děda ho koupil v osmdesátých letech i s nájemníky. S matkou a jejím synem. Už nevím přesně, co ten kluk tehdy provedl, ale bylo mu pouhých šestnáct let a u soudu vyfasoval stejný počet roků za mřížemi,“ pokračovala žena.

Děda tehdy v domě spal a pod postelí měl sekeru, kdyby se prý mladičký nájemník vrátil,“ poodhalila roušku tajemství domu. Je toto místo skutečně prokleté, nebo jde o děsivou náhodu?

Video Bratrovražda v Počátkách! Mladík (26) ubodal dvojčata (†17) - Jiří Čada

Doporučujeme
mrdounberlusconi ( 5. listopadu 2017 20:12 )

to by chtelo bac-BUM.BÁC A BYLO BY PO NICH

105105 ( 5. listopadu 2017 15:58 )

bodej vždyť hry samá brutalita, třeba i v Ohnivém kuřeti hláška, že tě bodnu a nůžky v rukou Rybové, tak čemu se divit

bac-bum-bac ( 5. listopadu 2017 10:04 )

dneska se ti mladí chovají jako bestie. S tím nemá režim co dělat, kdysi býval stejný za první republiky a lidi byli slušní. Tohle jsou prostě vady charakteru a hovadská bezohlednost. A že těch "kluků" je hrozná spousta. Takový český Bronx.

carmin ( 5. listopadu 2017 07:29 )

dům s tím nemá nic společného, ale tento zrůdný zločinecký režim ano, kapitalistické bestie zrušily ústavní léčbu u schizofreniků pedofilů, deviantů a léčí je ambulantně , ti chodí mezi námi a vraždí lidi, znásilnují děti, nikdo samozřejmě nekontroluje zda tito lidé berou léky, jestli na ně vůbec mají peníze, takže bohužel tento zrůdný režim povraždil tyto lidi jenže naivně stále čekám ,že politici tohle jako další stovky špinavostí které tu napáchaly změní, ale oni se jen dohadují o ničem

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud