Rodina pohřbí dvojčata z Počátek: Na parte uvedli šokující jméno!

Autor: ljš - 
4. 11. 2017
05:00

Spolu na svět přišli, radost a lásku rozdávali, společně ze světa odešli. Tak je uvedeno smuteční oznámení dvojčat Libora a Petra (†17), které v Počátkách na Pelhřimovsku ubodal jejich starší bratr Pavel (26). Ten je přitom na parte uveden mezi truchlícími pozůstalými.

Proč prostřední z bratrů vytáhl na své sourozence nůž, zatím není zcela jasné. Podle přeživšího Karla (27) se kvůli něčemu rozčílil, když dvojčata hrála hry na počítači. Slyšel křik a hrůzné vytí Pavlova psa. Rychle proto vyběhl ze svého pokoje, neštěstí ale nedokázal zabránit. Nakonec pobodaný utekl pro pomoc do místní hasičárny.

Maminka, se kterou v domě bydleli, totiž osudnou noc doma nebyla. Otec s rodinou nežil už roky. Blesk ho zastihl v jeho bydlišti v jiném městě. „Je to strašná tragédie,“ řekl smutně. K vraždě se ale vyjadřovat nechtěl. „Nebudu nic říkat, nechte to vyšetřit policii,“ dodal a odvrátil se.

Sám na sebe vzal těžký úkol nachystat synům poslední rozloučení. To se uskuteční v sobotu dopoledne na hřbitově v Počátkách. Vyplývá to ze smutečního oznámení, na kterém je překvapivě mezi pozůstalými, kteří truchlí nad ztrátou „milovaných synů, bratrů a vnuků“, uveden i vrah Pavel.

Pohřbu se však s jistotou nezúčastní. Soud ho poté, co se k vraždám bratrů přiznal, poslal do vazby. Jeho duševní stav nyní budou zkoumat znalci, kteří by měli zhodnotit, zda byl v době činu příčetný a je za něj tedy odpovědný.

Video Bratrovražda v Počátkách! Mladík (26) ubodal dvojčata (†17). - Jiří Čada
1080p 720p 360p

 

Doporučujeme
Yoly23 ( 9. května 2018 15:41 )

 Jel v perniku, a takovy lidi nemaji zadne zabrany, minimalne dozivoti Pro autora, pise se v Pocatkach a ne v Pocatcich, s tim serialem to nema nic spolecneho

3330 ( 5. listopadu 2017 22:40 )

Nika70-souhlasím s Vámi,kluci byli velcí a máma má nárok na trochu svého vladtniho života a hlavně rodinu znám a vím že ve výchově chybu nikdo neudelal.

naidka ( 4. listopadu 2017 15:23 )

Měli na parte napsat jménem pozůstalých - Truchlící rodina - jak se to běžně píše. Seznam příbuzných je napsaný přes půlku parte a i kdyby tam jméno vraha nebylo, zbytečně odvádí pozornost od ostatního textu.

taktone ( 4. listopadu 2017 14:57 )

Nesoudila bych matku, že nebyla doma děti 17 let takové už mohou být sami doma a navíc byly pod dohledem dospělého 27 let. A kde je psáno že matka si nemůže hledat případně nemůže mít přítele, když je rozvedená

oliiiii3 ( 4. listopadu 2017 14:37 )

Vraha, jméno tam nikdo neměl dát,a kde byla matka to nejsou malé děti aby je snad hlídala né, nesudte kde byl otec, se podívejte na cele rodiny a stejně z nich vyrostou parchanti. Z vás tohle nikdo nezažil, až to někdo poznáte můžete psát. Přeji rodině upřímnou soustras.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud