
ONLINE: Po útoku na Kyjev chtějí zvýšit tlak na Putina. „Nechce řešení,“ tvrdí Němci
Německo zvýší tlak na ruského prezidenta Vladimira Putina, který si nepřeje řešení války na Ukrajině, ale jen její kapitulaci. Na síti X to dnes uvedlo německé ministerstvo zahraničí. Při nočních útocích na Kyjev přišlo o život nejméně 14 lidí, po dalších případných obětech se pátrá. „Zatímco svět hledí na Blízký východ, bombarduje Putin dál Ukrajinu. Putin nechce řešení, ale kapitulaci Ukrajiny. Zvýšíme na něj tlak,“ vzkázalo ministerstvo. Dramatické dění z ruské invaze na Ukrajinu sledujeme v online reportáži.
- Ve čtvrtek 24. 2. 2022 svět ohromily zprávy z Ukrajiny – Putin zavelel k útoku na Ukrajinu! Kde se aktuálně na Ukrajině bojuje? Podívejte se na přehlednou infografiku.
- Napadené Ukrajině pomáhá všemožně i Česko. Blesk spustil web ProUkrainu, kde najdou praktické rady i zpravodajství rovněž v ukrajinštině.
Němci nemohou Rusku odpustit pohanu jak je před 80 lety hnali přes celou Evropu. Jak zvýší tlak, pošle tam další Leopardy s vojáky bundesweru?