Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Bývalý italský premiér Berlusconi (85) do toho praštil: Tajná svatba!

Autor: Veronika Kynclová - 
21. března 2022
05:00

Celá Itálie slavila v sobotu Den otců. A bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) 19. březen oslavil svatbou s o 53 let mladší přítelkyní Martou Fascinaovou (32), které by sám mohl dělat otce. Nebo klidně i dědu!

Obřad si vystrojili v Berlusconiho pompézní vile Gernetto z 18. století, v níž ho mimo jiné navštívil v roce 2010 i jeho blízký přítel, ruský prezident Vladimir Putin (69). Jak uvádí německý Bild, veselka se konala k velké nelibosti všech pěti Silviových dětí, které ji s ohledem na válku na Ukrajině a otcovy vazby na Putina považovaly za mimořádně nevhodnou.

Odložení obřadu mu prý rozmlouvali i nejbližší poradci a přátelé, ovšem přání vdavekchtivé Marty bylo silnější. „Mám z oslavy velkou radost, bude to velmi intimní chvíle, ale pak se vrátím do práce,“ hlásil hned v sobotu ráno ženich Berlusconi.

Mezi asi 60 svatebními hosty nechyběly jeho děti Marina (55), Barbara (37), Eleonora (36) a Luigi (33). Syn Pier Silvio (52) nepřijel, prý se bojí covidu, a tak se vyhýbá davům. Dorazili také Adriano Galliano (77, bývalý šéf AC Milán), Berlusconiho osobní lékař Alberto Zangrillo a jeho právník Niccolò Ghedini. „Jsem šťastný, že mám kolem sebe lidi, kteří jsou mi v tento den obzvlášť blízcí,“ vítal je dojatý Berlusconi

Tříhvězdičkové menu

Po uvítacím aperitivu následovalo menu z tříhvězdičkové michelinské restaurace Da Vittorio, k němuž se pila jihotyrolská vína Aneri Pinot Bianco z roku 2020 a Aneri Pinot Nero z roku 2018. Jedna lahev vyjde zhruba na pětistovku.

Armani a konvalinky

Berlusconi si v den »D« oblékl modrý oblek od Armaniho a za klopu si strčil konvalinky. Nevěsta měla klasické bílé šaty s dlouhou vlečkou od návrháře Antonia Rivy. Prsteny jim vyrobil klenotník Damiani. 

„Ano“, ale bez závazků?

Celá veselka ovšem měla dost podstatný háček - podle německého Bildu byla falešná! Skutečnou svatbu prý Berlusconimu zakázaly jeho děti, které se bály, že by sňatek s blondýnou zamíchal s otcovým dědictvím, na které si už brousí zuby. Manželé si tedy prý řekli »ano«, ovšem bez jakýchkoliv právních závazků.

 

 

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

frantacizek ( 24. března 2022 19:12 )

ještěže si Itálie zvolila Maria Draghiho, jinak šla kompletně ke dnu jako Řecko po vládě tohoto. Takhle veškerý její dluh, stejně jako v případě Řecka, odkupuje Evropská centrální banka, samozřejmě za příslib Draghiho přijetí konsolidačních opatření v oblasti snižování dluhu veřejných financí. Nejlepší ministerský předseda v novodobé historii Itálie, říkám i kamarádům manažerům, kteří tím směrem obchodují..

Lomikel ( 21. března 2022 10:11 )

Žaludek? Máte na mysli snad jiný orgán...

Lomikel ( 21. března 2022 10:08 )

Stařečkovi se splašil hormón. To se občas stává, když mu někdy vstává.

y1xcvbnm ( 21. března 2022 09:16 )

On je jako chodící reklama na plastiky a ta jeho , ta musí mít žaludek, ti kamarádi, super svatba

Zobrazit celou diskusi