„Když zapadá slunko v Turíně… I na této adrese trávíme společný čas s mojí smečkou. A poslední dobou dost často. Těší mě, že stejně jako mně, se v tomto městě líbí i Lole. A co mě těší nejvíc, že jsou všichni pro mě důležití, a to včetně Matěje, navzájem tzv. v míru a pohodě. Kéž by byl tento jev povinnou výbavou každé rodiny,“ napsala Dara Rolins ke snímkům, které zveřejnila na instagramu. A z jejích slov je jasné, že prožívá jedno z nejšťastnějších období v životě.

Na její příspěvek okamžitě začali reagovat její fanoušci, kteří jí spokojenost přejí z celého srdce. Ovšem někteří z nich upozornili na to, že zpěvačka vypadá jinak, než jsou zvyklí, a dokonce ji osočili z toho, že má za sebou nějaký zkrášlující zákrok. „Tak omlouvám se, ale tady, zvlášť na té třetí fotce, musíte mít čerstvě po nějakém zákroku, tak opuchlé oči a okolí nosu… Vůbec to nevypadá jako vy…,“ napsala nemilosrdně jedna z jejích sledujících. A nebyla jediná, koho Dařin vzhled zaujal.

„Co to máte s nosem?“ ptá se další z jejích sledujících, jež dokonce přidala i uplakaný emotikon. „Já tedy nevím, ale vůbec už nejsi Darina,“ ozvala se další šokovaná fanynka, kterou Dařin vzhled překvapil. A jistá Andulka dokonce prozradila, koho jí teď zpěvačka připomíná. „Vy vypadáte teď úplně jako paní Jitka Asterová,“ napsala.

Nechyběli ale samozřejmě ani lidé, kteří její vzhled chválí a obdivují. „Ukazujete se bez retuší - tak jak vás miluje váš muž, přirozená. Štěstí, láska z vás je cítit na dálku. Přeji vám to… Itálii miluji,“ pochválila Daru fanynka. Mrkněte do naší galerie a uvidíte, že oblíbená zpěvačka skutečně září štěstím a spokojeností.

VIDEO: Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy?

Video
délka: 03:43.56
Video se připravuje ...

Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy? Markéta Reinischová

Fotogalerie
94 fotografií