Přivést do rodiny nového partnera a představit ho dětem není nikdy jenom tak - takoví potomci Agáty Hanychové (36) by mohli vyprávět, loni jim náhradních tatínků bylo představeno hned několik. Situace je pak obzvlášť komplikovaná, když je ona ratolest již v pubertě, kdy s do té doby milým dítkem „třískají“ hormony. A to je přesně situace, ve které se nachází zpěvačka Darina Gambošová, známější jako Dara Rolins. Její dcerka Laura si teď musí zvykat na to, že již po boku své maminky nezaujímá výsostnou pozici.

Pěnice, která se proslavila už jako malinká duetem Zvonky štěstí, které nazpívala společně s legendárním Slavíkem Karlem Gottem (†80), má svou jedinou dceru se zpěvákem Matějem Homolou (48), známým ze skupiny Wohnout. Lola, jak jí Dara láskyplně přezdívá, je právě teď v komplikovaném věku, za pár dní ostatně oslaví čtrnácté narozeniny. S fotbalistou Pavlem Nedvědem, přítelem své maminky, ale podle zpěvaččina vyjádření vychází skvěle, evidentně si dokonale sedli!

VIDEO: Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy?

Video
délka: 03:43.56
Video se připravuje ...

Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy? Markéta Reinischová

„Laura je z něj nadšená a hlavně on je nadšený z ní. Mám z toho strašnou radost, že si rozumějí,“ prozradila zpěvačka, která byla zpočátku skoupá na slovo a nechtěla se s žádnými detaily ze své „ložnice“ svěřovat do médií, pro slovenský deník Nový Čas„Vím, jaké je žít jenom sama s Laurou. Umíme žít spolu ve dvou a je nám dobře,“ zdůraznila Rolins, která si zaslouží myslet i trochu sama na sebe... „Chci, aby mi bylo výrazně lépe, ale ne ve smyslu materiálním, ale pocitovém, v tom štěstí pro mě a pro ni, co se teď stalo.“

Fotogalerie
79 fotografií