Už pátý den se oddávají jeden druhému. A částka za tento luxus je pro většinu z nás skoro nepředstavitelná. Podle snímků lze předpokládat, že si Dara a Grande Paolo vybrali tu nejkrásnější a zřejmě i jednu z nejdražších plážových vil s bazénem, která zároveň nabízí ten nejromantičtější pohled na západ slunce. A cena? Okolo 53 000 korun za noc, ale pozor, minimální délka pobytu jsou čtyři noci, plus místní pobytové taxy. Už teď po pěti dnech jsou tedy milenci na částce přesahující čtvrt milionu korun. 

Co obsahují luxusní balíčky hotelu The Ritz-Carlton?

Luxusní ubytování v kategorii Villa dle vlastního výběru, minimálně na 4 noci polopenze. Zpáteční transfer v luxusním motorovém člunu. Uvítací vybavení a 24hodinová služba Aris Meeha a jako bonus – ostrovní komorník. Okna od podlahy až ke stropu. Výhled na pláž a lagunu. Nechybí idylické restaurace a vzácná modrá voda představující nadčasovou destinaci s vytříbeným vkusem. 

A jak to vypadá v pokoji zamilované Dary Rolins a Pavla Nedvěda?

Pokoji o rozměrech 155 metrů čtverečních rozhodně nechybí obrovská královská postel, nástěnná 65palcová LCD TV s plochou obrazovkou, streamovací služby a satelitní TV kanály, wi-fi, audio reproduktor BOSE pro vnitřní i venkovní zábavu. Obří mramorová koupelna je vybavená samostatným sprchovým koutem a nadměrně velkou napouštěcí vanou, dvojité umyvadlo je základ a deštní pralesová sprchová hlavice už jen malý nadstandard.

A co teprve exteriér, bazény a pláže?

U pokoje se nachází integrovaná sluneční terasa s nekonečným bazénem, přímý přístup na pláž, nenápadný ale oddaný ostrovní komorník Aris Meeha, k dispozici jsou i jízdní kola k prozkoumání letoviska a samozřejmě všudypřítomné bezplatné občerstvení a nealkoholické nápoje.

Restaurace a bary

Člověk může zažít radost z robustního italského espressa, sdílet konverzaci přes kantonské tapas, připijte si na západ slunce vychlazenou sklenkou rosé nebo si vychutnat místní verzi tradičního odpoledního čaje v sedmi restauracích a barech, jenž nabízejí pokrmy ze všech koutů světa.

Venkovní a mořské aktivity pro hosty

Jako součást integrovaného souostroví Fari Islands nabízí resort přístup k zážitkům jak na pozemku, tak mimo něj. Na písku a v moři se lze věnovat aktivitám, jako je jízda na kajaku, šnorchlování, volejbal a tenis. Do nedaleké vesnice Fari Marina Village mohou hosté za luxusními nákupy od celosvětově renomovaných designérů, ale okusit i dobré jídlo a navštívit workshopy zaměřené na umění, kulturu a místní řemesla.

VIDEO: Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy? 

Video
délka: 03:43.56
Video se připravuje ...

Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy? Markéta Reinischová

Fotogalerie
57 fotografií