Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Nahrávky orgií s kráskami pohřbil Hefner na dně oceánu: Některé ale zkáze unikly!

Autor: rix - 
5. března 2022
05:25

Majitel Playboye, nechvalně proslulý Hugh Hefner, který byl obletován stovkami sexy dívek, si hrátky se nimi natáčel. Jeho orgie ale dosáhly takové divokosti, že se před svou smrtí rozhodl pásky raději schovat. Potopil je na dno oceánu ve speciální rakvi! Jeho ex partnerka Sondra Thedorová ale tvrdí, že některé z nich jsou ještě schované v jeho sídle. A má být na nich pěkně nechutný materiál. 

Jak uvedl deník The Sun, bývalá milenka bývalého krále sexu Sondra Thedorová  prozradila, že svá nejoblíbenější videa Hefner nezlikvidoval, ale jsou schované. To by mohl být problém. Někteří jeho bývalí kolegové si myslí, že nahrávky mohou obsahovat zneužívání nebo znásilnění. Nahrávání si svých hrátek Hefner zbožňoval. 

„Měl nahrané úplně vše,“ uvedla Theodorová. „Měl pásku na každého, kdo vstoupil do jeho ložnice,“ vysvětlila kráska. Jak uvedla, jeho partnerky se samozřejmě dost bály, aby se pásky nedostaly na veřejnost. 

V závěrečné epizodě dokumentu Tajemství Playboye, který ještě nebyl odvysílán, Sondra a bývalý Hefnerův šéf propagace Miki Garcia přiznali, že chtějí, aby Playboy zveřejnil informace ohledně ukrytého videoarchivu. To by si ale Hefner zcela jistě nepřál. Jeho večírky se zvrhly do takových rozměrů, že začal mít strach, aby se k nahrávkám někdo nedostal. I proto je před svou smrtí nechal pohřbít na dně oceánu. 

Realita ale může být jiná. „Ani jsem si nemyslela, že by je všechny zničil. Jeho ego by to neuneslo. Trošku se bojím, co s těmi nahrávkami bude,“ řekla Theodorová. Ta se prý hlavně bála, že se dostanou ven. Stejně jako další stovky žen, krásek, jako jsou Susie Krabacherová nebo Holly Madisonová. „Modlila jsem se, aby to někde nezveřejnil. Měla jsem s ním sex, ale byla jsem omámená. Dost mě uklidnilo, když jsem se dověděla, že se těch nahrávek zbavil,“ popsala Krabacherová. 

„Byl to velký milovník a muž, jakým by chtěl být každý. Na druhé straně to ale bylo to nejodpornější stvoření na zemi,“ nebral si servítky Miki Garcia. „Myslím si, že pod tím vším vlastně ženy nenáviděl,“ dodal. 

Video  Poslední manželka Crystal Harris, kterou si vzal v roce 2012  - youtube/Pikata TV
Video se připravuje ...

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

erdk ( 5. března 2022 22:04 )

To je ale nechutné,nebyl Hefner Rus?

Zobrazit celou diskusi