Influencerka (24) měla nehodu na vodním skútru na Bali: Po operaci upadla do kómatu

Autor: rc - 
15. února 2022
22:24

Jela se bavit na turisty oblíbený ostrov Bali. Zábava se náhle změnila v boj o život poté, co havarovala na vodním skútru. Influencerka Polina Strelecová z Ruska skončila s vážnými zraněními v nemocnici, kde leží v kómatu.

Jedinečná příroda, výborné jídlo a slunce. Čtyřiadvacetiletá Polina Strelecová si exotický ostrov Bali vychutnávala plnými doušky. Netrávila volné chvíle pouze na pláži, ale snažila se využít volný čas, aby exotický ostrov pořádně prozkoumala. Ovšem zábava skončila ve chvíli, kdy se rozhodla pro adrenalinovou jízdu na vodním skútru. Projížďka skončila nehodou a Polina v nemocnici. Utrpěla dvojitou frakturu nohy a zranění páteře. Lékaři ji museli operovat a po zákroku upadla do kómatu.

V nemocnici už leží déle než měsíc a její rodina je zoufalá. Influencerka sice měla zdravotní pojištění, ale cena náročné léčby je příliš vysoká a její pojištění ji už nepokryje. Rodiče pro britský deník Daily Mirror uvedli, že pojištění stačilo pouze částečně pokrýt náklady na operace. Obrátili se proto na ruskou vládu a do případu se vložil poslanec Michajl Romanov, který chce ženu převézt do Ruska. „Naší povinností je bojovat o život každého občana země bez ohledu na to, kde na světě potřebuje pomoc,“ komentoval.  

VIDEO: Kateryna Demers má vlasy dlouhé jako Locika 

Video  Kateryna Demers má vlasy dlouho jako Locika z Pohádky.  - Instagram/kateno4eklala
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi