Úterý 11. května 2021
Svátek slaví Svatava, zítra Pankrác
Polojasno 28°C

Modelku (†24) našli ubodanou v kufru: Policie už dopadla podezřelého z vraždy, je jím expřítel

Autor: shp - 
31. července 2019
16:40

Byla vyhledávanou influencerkou, sexy modelkou a chytrou mladou ženou k tomu. Nedávno krásná Jekatěrina Karaglanova (†24) získala doktorát z dermatologie. Své zkušenosti však už ve zdravotnictví nezúročí. Byla nalezena mrtvá s bodnými ranami a narvaná v kufru v jejím moskevském bytě. Policie již dopadla podezřelého.

Jekatěrina byla hvězdou sociálních sítí. Na instagramu ji sledovalo přes 86 tisíc lidí. Svým vzhledem připomínala legendární herečku Audrey Hepburnovou (†63). Bohužel byla krásná Ruska nalezena zavražděná ve svém moskevském bytě.

Mrtvolu našel domácí

Poté, co se přestala ozývat, zalarmovali rodiče domácího. Ten ji našel ubodanou a nacpanou v kufru. Okamžitě přivolal policisty, kteří začali s vyšetřováním brutální vraždy. A již dopadli podezřelého, uvedl britský portál Daily Telegraph.

Jako nejpatrnější motiv vraždy se jeví žárlivost. Jekatěrina se totiž nedávno rozešla se svým přítelem a začala randit se starším mužem (52) z Nizozemska. V zemi tulipánů s ním chtěla oslavit své 25. narozeniny. To už nebude možné.

Expřítele natočila kamera

Zadrženým podezřelým je podle všeho právě bývalý partner modelky. V bydlišti Jekatěriny ho totiž natočila průmyslová kamera, uvedl ruský list Komsomolskaja pravda. Vražednou zbraň, kterou bude nejspíš nůž, se ještě získat nepodařilo.

jasnovidec01 ( 31. července 2019 17:52 )

Tak ráno jste psali že modelína měla podřezaný krk a byla nacpaná do kufru !!!teď zase že byla pobodána .tak jak pisálci co se modelíně stalo ,aha asi zítra nová verze ...jinak by nebylo o čem psát ,je předci okurková sezona.haha

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání