Středa 24. července 2024
Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub
Oblačno, déšť 23°C

Sexy dvojčata promluvila o životě ve vile Playboye: Hefner měl před spaním šokující rituál

Autor: rc - 
13. února 2022
05:00

Vila hříchu, ale také vila hrůzy? Po smrti magnáta Hugha Hefnera se na povrch pravidelně dostávají svědectví o podivných praktikách, které v sídle majitele nejslavnější pánského časopisu panovaly. Sexy dvojčata Karissa a Kristina Shannonovy tam bydlely dva roky. Blonďaté sestry nyní promluvily o tom, že žít v luxusním sídle nebyla žádná slast. Hefner mě prý svůj noční rituál, při němž je zdrogoval a nutil ke skupinovému sexu!

Když se řekne Playboy, snad všem se vybaví jeho zakladatel Hugh Hefner, krásné playmate a pověstná vila hříchu. Právě v ní se však měly odehrávat neuvěřitelná zvěrstva. Už několik bývalých playmate vypovědělo o traumatech, jimiž krásky údajně čelily ve chvíli, kdy ve vile Playboye s Hefnerem žily. Mimo jiné šlo prý zneužívání a sexuálnímu násilí!

Rituál před spaním

Promluvit se rozhodly i sexy sestry Karissa a Kristina Shannonovy. Život v domě v prominentní čtvrti Holmby Hill v Los Angeles podle nich nebyl žádná slast. Hefner měl prý zvrácenou rutinu před spaním, kdy jim dal drogy, aby se cítily uvolněně. „Vytáhl hedvábná pyžama z Itálie a oblékly jsme si je. Vytáhl velkou pilulku, takový ten typ, který bys dal koni,“ popsala Kristina pro Daily Mirror svou první noc v ložnici Hefnera. „Řekl nám, že léky nám pomohou s úzkostí,“ dodal Karissa.

Po podání pilulek a marihuany senior údajně začal dívky osahávat. „Pořád opakoval že jsme jeho zlatíčka a držel nás v náručí,“ uvedla s tím, že Hefner chtěl, aby mu říkaly taťko. „Hef si kolem půlnoci vzal šest nebo sedm dívek do svého pokoje. Byl uprostřed postele a na stropě měl velké zrcadlo,“ popsala Kristina noční orgie ve vile. „Znechutilo nás to a drhly jsme se horkou vodou a mýdlem, dokud jsme nebyly rudé,“ dodala dvojčata, která opustila vilu v roce 2010. Ve vile platila zvláštní pravidla, po deváté hodině večer prý playmate nesměly odcházet ven a komorník Hefnera si zapisoval, co ten den snědly.

johnny stopper ( 13. února 2022 11:59 )

Nějak tak nevím jestli místo toho -najednou- nemělo být -postupně-. Jinak to zcela odporuje závěrům anatomie...

snehulak ( 13. února 2022 10:19 )

Musel to být borec. Sedm žen najednou bych nezvládl ani zdrogovaný

j_dc_cv ( 13. února 2022 07:51 )

Jo ono je to znechutilo a drhly se mýdlem. Ale žíly tam, peníze je asi neznechutily.
Každá má trauma, ale žily tam.
Teď najednou maj trauma.

jonn ( 13. února 2022 06:43 )

Šmudle najednou ze sebe dělají chudinky . Mohli jít makat do fabriky .

Zobrazit celou diskusi