Před časem se fotkami z Playboye pochlubila hvězda Slunečné Lucie Benešová (47) a fanoušci vrněli blahem. Herečka zavzpomínala na lechtivé focení, kdy v 19 letech odhodila veškeré zábrany a dopřála všem pohled na svá dokonalá ňadra a dlouhé nohy.

Archivní číslo úplnou náhodou objevila v kladenském antikvariátu, kde dle jejich stránek bylo k nalezení i prosincové vydání z roku 1993 s Mahulenou Bočanovou na titulní straně!

To bylo moje první focení s Tonem Stanem a černobílá fotka dokonce někde vyhrála nějakou cenu. A jak jsem nedávno zjistila, tak i visí v nějakém domku od architekta Víta Másla,“ řekla Blesku herečka, která se pro pánský měsíčník svlékla ještě dvakrát! 

VIDEO: Radikální proměna Bočanové: 10 kilo i vlasy dole! A dcera jí zneužila mobil

Video
Video se připravuje ...

Radikální proměna Bočanové: 10 kilo i vlasy dole! A dcera jí zneužila mobil Marketa Reinischova

V roce 1997 mě fotil Jakub Ludvík a pak ještě na nějaké výroční číslo. Z hereček jsem se tehdy nejvíc svlékala. Teď se stydím jít i do obchodu," směje se Mahulena, která by na rozdíl od Lucky Benešové na další nahé focení už nekývla.

Jsi blázen? Já už stejně jako ten časopis patřím do antikvariátu," vtipkuje Bočanová, jejíž cena je ale jistě vyšší než toho magazínu, který je nyní nabízen za 35 korun. 

Naposledy se Bočanová odvázala v roce 2012, kdy pro diář Jakuba Ludvíka odhodila zábrany i spodní prádlo a ukázala se téměř nahá! Černobílé snímky jsou velmi sexy. 

Fotogalerie
57 fotografií