„Momentální stav je zamilovanost,“ rozesmála se šťastně Basiková v primáckém Showtime. Přiznala, že vztah už není přímo čerstvý, ale to jí ani za mák nevadí. „Ale je to krásný,“ netají se s úsměvem. Jméno ani žádné podrobnosti o svém objevu sice neprozradila, ale něco málo přece jen odtajnila. „Je to pán z Liberce.“

Odhalila také, že se rozhodně nepotkali pracovně. „On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem normální člověk, jako každej jinej. Bere mě takovou, jaká jsem,“ raduje se z lásky muzikálová představitelka Máří Magdalény v muzikál Jesus Christ Superstar.

Po rozvodu s třetím manželem, o 15 let mladším hercem Petrem Polákem (42), byla ostatně nějakou dobu sama. Naposledy se chlubila zamilovaností loni v lednu, ale dlouho to bohužel nevydrželo. Letos v dubnu Basiková navíc otevřeně přiznala, že nikoho nemá, ale ráda by. Dokonce proto vyzkoušela i seznamku.

„Poprvé v životě! Já vlastně vůbec nevím, co mě to napadlo. Zoufalá doba, zoufalý činy... Ale jak se mám s někým seznámit, jak mám někoho poznat, když nežijeme normálně jako dřív, když nejsou společenský události, když nejsou příležitosti?“ nechala se tehdy slyšet. Zda nakonec seznamka vedla i k setkání se současným partnerem, už neřekla.

Ale jelikož kulturním akcím teď situace zrovna dvakrát nepřeje, věnuje se zpěvačka něčemu jinému a opět slaví úspěchy… „Začala jsem psát loni na jaře, když byla pandemie a já nevěděla, co dělat. Internetový blog Když skočíš, já taky,“ dodala v Showtime Bára, která posléze dostala nabídku proměnit blog i v knihu.

Ostatně talent na psaní mají zřejmě v rodině, jelikož i její dcera Anna už se může pyšnit, že vydala vlastní publikaci. Druhá dcera Marie zase krásně zpívá, ač se tomu nevěnuje, a syn hraje na bicí.

VIDEO: Tvoje tvář: Bára Basiková neudržela slzy! Kvůli Gottovi!

Video
Video se připravuje ...

Tvoje tvář: Bára Basiková neudržela slzy! Kvůli Gottovi! TV Nova

Fotogalerie
46 fotografií