Premiéra filmu režiséra Davida Ondříčka skončila až po 22. hodině, takže spousta hostů byla doslova vyprahlá a okamžitě si to zamířili na večírek do Thermalu. Tady tradičně bylo bublinek a alkoholu dost, takže se většina hodně rychle dostávala do nálady.

 

Před Thermalem se před jedenáctou hodinou večerní rozezněly známé hity z muzikálu Jesus Christ Superstar v podání Kamila Střihavky, Dana Bárty nebo Báry Basikové. Chytlavé písně nejúspěšnějšího muzikálu v Česku hvězdy sledovaly z balkonu. Nechyběla herečka Jitka Schneiderová s přítelem. Ale už na sobě neměla světlou róbu od Chloe, ve které vplula na červený koberec, ale černé šaty. Vypůjčený model zřejmě nechtěla poškodit, a tak raději vsadila na tmavé šaty.

Oscarový herec Michael Caine se po převzetí Křišťálového glóbu za jeho mimořádný umělecký přínos světové kinematografii vypařil. Místo sledování Zátopka se svým doprovodem a producentem Petrem Jáklem odjel do luxusní restaurace Promenáda, kde strávili večer. Při večeři probírali i Jáklův velkofilm Žižka, kde má Caine malou roli. „Už jsem mu film pouštěl a byl nadšený. Vůbec jsou na to dobré ohlasy, hlavně od Američanů,“ pochlubil se Blesku Petr Jákl. 

VIDEO: Herečka Jitka Schneiderová řekla, proč od ní utekl partner!

Video
délka: 01:26.76
Video se připravuje ...

Herečka Jitka Schneiderová řekla, proč od ní utekl partner! Markéta Reinischová

Vřelo to po celé kolonádě, kde je spousta barů a zahrádek. I když si většina lidí myslela, že jsou pod rouškou tmy neviditelní, nebylo tomu tak. Miss ČR Zuzana Jandová má nový objev. S vousatým mladíkem se neustále líbala, objímala a vůbec byli hodně zamilovaní a hraví. Že by po rozchodu s golfistou opět našla štěstí v mužské náruči? 

Bolek Polívka s manželkou Marcelou zmizel na zadní zahrádku hotelu Pupp, kde je rovněž spousta barů. Popíjeli míchané drinky, takže Bolkův odchod byl poněkud rozverný. Vratkým krokem a s hlaholem se okolo třetí ráno odporoučel do hotelu. 

Bavili se i festivaloví nadšenci, někteří si dokonce na chvilku poleželi na červeném koberci. Pařba jako v Las Vegas to nebyla, ale na ty správné mejdanové excesy jistě ještě dojde...

VIDEO: Jana Švandová šla s pravdou ven. Proč si nepůjčuji šaty, jako všechny kolegyně!

Video
délka: 01:13.36
Video se připravuje ...

Jana Švandová šla s pravdou ven. Proč si nepůjčuji šaty, jako všechny kolegyně! Markéta Reinischová

Fotogalerie
132 fotografií