A stačil jí k tomu jeden příspěvek na sociální sítí. „Ve Varech na skok,“ napsala herečka ke krátkému videu, které zveřejnila na svém instagramovém profilu. Na videu je k vidění Mahulena Bočanová, jak kráčí po červeném koberci a ve fialových šatech s ohromujícím dekoltem rozdává úsměvy, pózuje a mává fotografům. Že ale všechno nebude takové, jaké se na první pohled zdá, dala Mahulena tušit ve druhé části popisku videa.

Banderas je ve sprše,“ dodala Mahulena Bočanová, za což dosadila ještě i hashtag fake tedy v překladu falešný a taky „Salma Hayek polooficial“. Při bližším prozkoumání totiž vyjde najevo, že si herečka se svérázným smyslem pro humor vypůjčila video své hollywoodské kolegyně Salmy Hayekové (54) a pomocí speciální aplikace dosadila na její tělo svůj obličej. „To je pecka,“ napsala k videu hereččina kolegyně a kamarádka Alice Bendová, která aby dala jasně najevo, jak moc se pobavila, doplnila komentář osmi rozchechtanými smajlíky.

„Takhle funguje Instagram!!!! Filtry ok, ale můžeš si vyměnit i ksicht celej! V mém případě tedy ksicht můj a její tělo před deseti lety v Cannes,“ vysvětlila Mahulena Bočanová, aby nikdo nezůstal na pochybách. I tady se ale našli tací, kteří uvěřili, že video je autentické a skutečně zachycuje Mahulenu Bočanovou v Karlových Varech. A nachytat se nechaly i některé kolegyně z herecké branže. „To jsi mě dostala!!!! Strop!!!!“ vyjádřila se Tereza Brodská. „Já ti to sežrala,“ přiznala se pobavená herečka Regina Řandová.

Fotogalerie
49 fotografií