Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Jasno 23°C

Přehlídka luxusu na UniCredit party: Mališová oděná do 2,5 mega, Černá labuť Peštová a Bartoška na víně

/
 • Unicredit party je akce plná luxusu a noblesy
  22. srpna 2021 ● 21:27

  V nedělní večer patřil červený koberec na karlovarské Mlýnské kolonádě jednomu z tradičně nejluxusnějších večírků. Tomu, který láká hvězdy i smetánku – UniCredit party. Každý, kdo něco znamená, by se na něj měl dostavit. Platilo to i tentokrát? Kdo zazářil a kdo se zde naopak objevil bez partnera?

 • 1.

  Usměvavý ředitel

  Mezi prvními dorazil na místo Jiří Bartoška (74) s manželkou Andreou (68), která pro tuto příležitost oblékla nádherné červené šaty. Na dotaz, jak prozatím festivalové hemžení zvládají, odpověděl Jiří Bartoška s úsměvem: „Zvládáme to, zatím stojím rovně. Lepší je ale čtvrtý den, kdy se festival začne ‚lámat‘.“ Odpoledne z Karlových Varů odletěla první zahraniční hvězda, oscarový herec Michael Caine (88). „Na památku od nás dostal spoustu zážitků,“ smál se ředitel filmového festivalu s tím, že se večer těší na setkání se sponzory i přáteli a na dobré víno. 

 • 2.

  Šperky za 2,5 milionů

  Modelka Karolína Mališová (24) měla neskutečně hluboký dekolt. „Doufám, že se mi bude aspoň někdo dívat do očí,“ culila se česká Miss Earth pro rok 2015. Místo šatů a sukní vsadila na kalhoty s topíkem pošitým perličkami od Ponera. Rovněž vynesla šperky značky ALO diamonds za neskutečných 2,5 milionu. Společnost jí dělala maminka, kterou s sebou krásná modelka vzala proto, že ještě nikdy ve Varech nebyla. Kvůli vysoké částce klenotů je prý maminka zároveň jejím „bodyguardem“. „Tady se ale asi nemusím bát, horší by byla cesta domů,“ dumala nahlas.

 • 3.

  Nejluxusnější dvojice

  Nestárnoucí kráska Daniela Peštová (50) s Pavolem Haberou (59) platí ve Varech za nejluxusnější pár. U modelky to není nic překvapivého, modely pocházejí z jejího šatníku a vkus má tato dáma skutečně vytříbený, ale i lídr skupiny Team je po jejím boku vždy za elegána. „Já se přizpůsobuji. Snažím se jí to nekazit,“ usmíval se přísný porotce ČeskoSlovenské SuperStar. Peštová tentokrát vsadila na černou. Těžko ale tento model překoná její županové selfíčko, v němž vystavila luxusní šperky i své ženské přednosti. 

 • 4.

  Single modelka

  Modelka Veronika Chmelířová (34), druhá vicemiss ČR 2007, dorazila s kamarádem. „Je to opravdu kamarád,“ dušovala se modelka. Po rozvodu s hokejistou Milanem Procházkou (44) sice kolem ní už několik mužů kroužilo, jak se ale zdá, její srdce zatím stále ještě nikdo trvale nezískal.

 • 5.

  Osamělá kněžka

  Lilia Khousnoutdinová (33) dorazila na red carpet bez Karla Janečka (48). Partner jí prý „utekl“ na hotel. Ne však na dlouho, šel se jenom převléct. „Naše cesty se na chvíli rozdělily, ale zase se spojí. Zatím jsem tu s holkama, taková dívčí parta,“ vysvětlovala kněžka, která se pro tento večer nechala obléct do bílé róby, co připomínala antickou řízu, a rebelsky ji doplnila koženou bundou. Lilia se rovněž zmínila, jak to vypadá s jejich plánovanou - a zatím stále odkládanou - veselkou. „Svatba bude, ale nechci říkat kdy, ale bude to letos. Půjde o speciální datum, čísla jsou Karlova doména.“

 • 6.

  Galerie

  Na další modely z červeného koberce Unicredit party se můžete podívat do naší galerie.

   

  VIDEO: V roce 2018 se ve Varech ukázala Nikol Švantnerová v šatech za půl milionu: Jen kalhotky a 150 tisíc křišťálů!

  Video
  délka: 01:22.24
  Video se připravuje ...

  Švantnerová ve Varech v šatech za půl milionu: Jen kalhotky a 150 tisíc křišťálů! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

  Fotogalerie
  34 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

Helena Kubartova: Určitě že mne nemluví závist, ale jsem dlouhá léta klientkou unicredit, bohužel není z čeho vybírat, ale když se podívám na úročení tzv.sporiciho účtu, tak je jasné, kdo umožňuje dělat této bance tak lukrativní párty. Mluvit o taktu a taktice vůbec je asi nesmysl, ale, že je to neucta a přeziravost vůči klientům??!!

(23. 08. 2021 13:02)

1917: Navoněná bída se opět mohla předvést, samozřejmě za peníze té tolik opovrhované lůzy. VIP "Celebrity" o které by si 20 metrů na západ od našich hranic nikdo neopřel ani kolo, se zadarmo ožrali jak mužici a předvedli se národu bez roušky skrývající jejich identitu. A zase bylo ve Varech nablito!!!! A "prezident" Bartoška se opět pěkně napakoval, chudák malá, režie jeho Pražských baráků přece něco stojí, néééé!

(23. 08. 2021 11:22)

zkzkz: Nejlepší je ta modrá almara

(23. 08. 2021 10:21)

baronessa: Zatím jsem vůbec nic nečetla o filmech. Všude jenom hadry a hadry. Snobárna.

(23. 08. 2021 10:09)

franz: Místo hloupých článků o údajných umělcích by měly noviny vypátrat a sdělit chudšímu zbytku národa co to všechno stojí a kdo to platí. To mne opravdu zajímá určitě více než vysmátý Bartoška a spol..

(23. 08. 2021 09:51)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy