Lucie se nikdy nestyděla, už jako velmi mladinká ukázala své tělo ve filmu Vekslák aneb Staré zlaté časy z roku 1994, kde měla sexuální scénu s Martinem Zounarem (54). A nyní připomněla i to, že její fotky kdysi plnily i známý pánský magazín Playboy.

„Moji milí,tak si představte,že jsem se ocitla skoro po 30 letech v antikvariátu v prodeji v časopise,“ zavzpomínala si s fanoušky Luce Benešová alias Róza z populárního seriálu Slunečná.

Sdílela tak fotky z časopisu a dokonce připojila i současný snímek z vany, aby si všichni mohli udělat obrázek, jak se za téměř třicet let (ne)proměnila. „Listopadový playboy 1993 (viz foto 1-6) a listopadová realita 2021(viz foto 7). Krásný veselý víkend,“ připsala na instagram.

Rozhodně se nemá ani dnes za co stydět, možná nějaká ta vráska (z lásky) přibyla, ale pořád je Lucie velmi půvabná a jen málokdo by si asi tipl, že už za tři roky oslaví padesátku. Navíc má za sebou tři porody - s bývalým partnerem Filipem Blažkem (48) má totiž syna Luciána, s manželem Tomášem Matonohou (50) pak Štěpána a Laru. Spolu si též v roce 2007 osvojili dceru Sáru.

Fotogalerie
39 fotografií