Herec Tomáš Matonoha (49), známý například ze sitcomu Comeback, kde ztvárnil komickou roli neúspěšného zpěváka Tomiho Paciho, je bezesporu šťastným mužem. Doma má totiž neuvěřitelně krásnou manželku! Lucie Benešová, hvězda úspěšného primáckého seriálu Slunečná, s níž Matonoha vychovává čtyři potomky, tedy společné děti Štěpána (14) a Laru (8), adoptovanou Sáru (21), Luciina nejstaršího syna Luciána (23), který pochází z prvního manželství Benešové s hercem Filipem Blažkem (47), to všem jasně ukázala na svém instagramu.

Jejím posledním příspěvkem je totiž rozesmátá fotka z pláže s popiskem: „...a takto se doufám budu opět cítit v létě, když bude vše zalito sluncem a ve starých dobrých kolejích. Vydržte,“ nabádala své příznivce. Kvůli koronavirové pandemii si ostatně musela Benešová i její rodina minulý rok odepřít dovolenou u moře, plánovali ale proto alespoň výlet po krásách naší země v karavanu. Málokdo se ovšem při pohledu na snímek, který herečka kdysi pořídila na ostrově Gozo poblíž Malty, dokázal soustředit na její široký úsměv. Prim na něm hrála její obrovská ňadra v titěrných červeno-bílých bikinách.

VIDEO: Lucie Benešová si postěžovala na Matonohu: Doma nic nedělá! 

Video
délka: 00:40.40

Lucie Benešová si postěžovala na Matonohu: Doma nic nedělá! Blesk TV

Nikoho nejspíš nepřekvapí, že během pár hodin obrázek, na kterém známá plavovlasá herečka vypadá málem jako legendární Pamela Andersonová (53) z Pobřežní hlídky (na rozdíl od Benešové si však slavná sexbomba musela vypomáhat silikonem), posbíral téměř 5 tisíc lajků. Mimo jiné například i od herečky Terezy Brodské (52), její herecké kolegyně ze Slunečné, od herečky Jany Bernáškové (39), s níž si Benešová zahrála třeba v divadelní komedii Dvě noci na Karlštejně nebo v seriálu Horákovi, anebo od Jana Antonína Duchoslava (55), který se proslavil jako Viky Cabadaj ve Sněženkách a machrech.

Sama Benešová mimochodem není z faktu, že byla pro své fyzické přednosti a líbivý obličej vždy ve škatulce sexy žen (ostatně i ve Slunečné hraje „prostitutku ve výslužbě“), nikterak nadšená. „Upřímně mě to někdy trochu zamrzí. Kolikrát jsem si říkala, že kdybych byla trochu jiný typ, mohla jsem si už zkusit větší rozsah rolí. Myslím, že bych s tím neměla problém a vážné postavy by mě bavily, nebojím se jich. Ale je fakt, že z devadesáti procent mě režiséři prostě vidí jinak, jako takovou tu ženu-samici. Nicméně to zas není nic, čím bych se zásadně trýznila, já jsem hlavně vděčná, že mám práci,“ dodala skromně.

VIDEO: Lucie Benešová: Karanténa naši rodinu stmelila! Ale posunula svatbu!

Video
délka: 02:43.92

Lucie Benešová: Karanténa naši rodinu stmelila! Ale posunula svatbu! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
76 fotografií