„Absolutně nechápu, proč tajit, že mám botox, nebo že mám dofouknutou pusu,“ podivila se na svém instagramu Eva Decastelo, která aktuálně září v roli drbny v seriálu Slunečná. Ona sama vyhledává odbornou pomoc klinik estetické medicíny již patnáct let, což znamená, že si začala botoxem vypomáhat již od sedmadvaceti. „Beru to jako prevenci proti tvorbě hlubokých vrásek, ale nechávám si dávat pouze poloviční dávku, protože si chci uchovat mimiku a nevypadat jako zombie.“

Kromě toho si nechává aplikovat botox i do podpaží. „Zastaví pocení na 8 měsíců - naprostý zázrak,“ libuje si Decastelo. „A taky mám připíchnutou pusu, tedy jen horní ret, dále výplně nosoretních rýh a kruhy pod očima. Tedy ty mám vlastní, ale mám trochu výplně, aby ty kruhy nebyly tak hrozné. Jo a ještě umělé řasy a nehty,“ vypočítávala Decastelo, která rozhodně nevypadá jako dvojnásobná maminka. Se scenáristou Reném (47) má totiž syna a dceru.

VIDEO: Eva Decastelo: Držím přísnou dietu! V čem spočívá?

Video
délka: 04:58.56
Video se připravuje ...

Eva Decastelo: Držím přísnou dietu! V čem spočívá? David Turek, Aleš Brunclík

Přesto zdůraznila, že její obdivovaná ňadra, která již několikrát ukázala například v Playboyi, jsou čistě její, nikterak si k perfektním křivkám silikonem nevypomáhala. „Je to poznat, zejména když si lehnu, rozjedou se samostatně do stran,“ podotkla sympatická brunetka, která stejně jako jiné slavné dámy v poslední době podlehla trendu otužování. K máchání se v ledové vodě Vltavy navíc zlákala například Milana Peroutku (30) či Agátu Hanychovou (35).

Na tom, že se rozhodla jít s „kůží na trh“, nevidí nic špatného. Právě naopak! „Já si prostě myslím, že je fakt hovadina, aby to člověk tajil a tvářil se, že je úúúúplně přirozenej, když je komplet vopíchanej. Takže jo, jsem komplet vopíchaná, ale nestydím se za to,“ smála se ve stories patrně v narážce na jiné slavné dámy, co tvrdí, že stárnou přirozeně a přitom jsou jejich plastiky přímo do očí bijící. Za svou odvahu si Decastelo ostatně během pár hodin vysloužila na sociální síti téměř 7,5 tisíce „lajků“. „Správně, Evi!“ reagovala například její kolegyně ze Slunečné Tereza Brodská (52).

VIDEO: Provokatérka Eva Decastelo hlásí: Karanténa je super dovolená! Mám našetřeno

Video
délka: 24:25.28
Video se připravuje ...

Provokatérka Eva Decastelo hlásí: Karanténa je super dovolená! Mám našetřeno Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
68 fotografií