Mahulena pro svou jedinou dceru každý rok připravuje velkolepou narozeninovou oslavu. Pozve Mariny kamarádky, svoje přátele a moderátorku Báru Ladrovou, která je známá především mezi dětmi z pořadů Diskotačení. Ta letos pro oslavenkyni a její hosty připravila diskotéku v princeznovském stylu. 

Herečka připravila pohoštění - jednohubky, řízky, buřty na opékání, vyzdobila dům a zahradu. Velkolepě a přeplácaně, tak jak to má ráda. Ještě než došlo k narozeninovému mejdanu, tak se Mahu své milované dceři vyznala. 

Když jsem s tebou, remcám, remcám na život a těžký život s autistou. Ne moc, ale tak si občas poremcávám.

VIDEO: Radikální proměna Bočanové: 10 kilo i vlasy dole! A dcera jí zneužila mobil

Video
Video se připravuje ...

Radikální proměna Bočanové: 10 kilo i vlasy dole! A dcera jí zneužila mobil Marketa Reinischova

Není den, kdy mě nenapadne - sakra, jak je easy life na té druhé straně, se zdravými dětmi. Co by-kdyby. A hned tu myšlenku zaženu a řeknu si: nerouhej se, máme tolik čisté lásky jako nikde kolem (a to cestujeme hodně). Maminka říkávala - kdyby? Kdyby s*aly ryby!!!“ napsala na sociální síť Bočanová. 

Mari, život s tebou ze mě udělal lepší Mahu. Bez lží, bez sebelží, bez zbytečností, silnou jako skála (ale furt je se mnou p*del). Jsi moje voda živá a vím, že to víš,“ dodala upřímně Mahulena. 

Fotogalerie
56 fotografií