Čtvrtek 29. říjen 2020
Svátek slaví Silvie, zítra Tadeáš
Oblačno, déšť 11°C

Putinova údajná milenka, která mu měla porodit dvojčata: Záhadně zmizela!

Autor: shp - 
15. října 2020
12:01

Dlouhých dvanáct let je spojována s ruským prezidentem Vladimirem Putinem (68). Někdejší gymnastka a olympijská medailistka Alina Kabajeva (37) mu měla dokonce porodit dvojčata. Nyní to ale vypadá, že se po sportovkyni, která se nechala fotit nahá pro pánský magazín, slehla země. Kabajeva totiž záhadně zmizela! Ani její přátelé nevědí, co s ní je.

Prezidentův úřad jakékoliv pletky hlavy státu s bývalou sportovkyní vždy popřel. Web The Sun uvedl, že Kabajeva nebyla spatřena od doby, co měla Putinovi porodit v dubnu 2019 dvojčata. Podle některých zvěstí z Východu má jít už o její čtvrté a páté dítě s kontroverzním ruským prezidentem. Sám Putin odhodlaně veřejně prohlásil, že si musí svůj intimní život střežit jako oko v hlavě.

Putin: Do osobního života si nenechám zasahovat

Mám osobní život, do kterého si nenechám zasahovat. To musí být respektováno,“ nechal se slyšet v minulosti. Kde se tedy Kabajeva, které se přezdívalo „nejohebnější žena Ruska“ i „první milenka Kremlu“, dnes nachází? Podle některých indicií vychovává své děti v Itálii, kde žije s rodinou. Podle dalších zvěstí se s ní už Putin nevídá. Najít si měl jinou ženu.

Ale jak anglický portál poznamenal, v zemi, kde nepřátelé prezidenta mizí beze stopy, je možné, že je vysvětlení zmizení Aliny mnohem děsivější. Snad je ještě naživu. Pro Kabajevu přitom není zmizení typické, protože v minulosti vždy chtěla být a také byla středem pozornosti. Na Olympijských hrách v Sydney 2000 slavila úspěch, když vyhrála bronzovou medaili v gymnastice.

Lechtivé focení

O 4 roky později v Aténách už to byla medaile zlatá. Ten samý rok se nechala fotit pro pánský magazín Maxim ve velmi erotických pózách a dokonce bez oblečení. „Nemusel jsem ji ani nijak přesvědčovat. Chovala se velmi přirozeně. Sex jí koukal z očí,“ okomentoval spolupráci s údajnou Putinovou milenkou fotograf Mikchail Korolov. Právě v této době se měla gymnastka seznámit s prezidentem.

Sportovkyně, které během její kariéry sebrali šest medailí kvůli dopingu, tehdy chodila s policistou a Putin byl v té době ještě ženatý. „Nemůže se sportovkyně zamilovat do policisty? Nebo dokonce do prezidenta?“ prohlásila tehdy. Na jaře 2008 otiskly noviny Putinova bývalého kolegy z KGB Alexandera Lebeděva článek o prezidentově románku s Kabajevou.

Podezřelý konec novin

Miliardář Lebeděv pak plátek uzavřel. Oficiálně kvůli tomu, že měl finanční problémy, ale zdroj listu si stál za svým. Článek byl podle něj pravdivý a konec novin si prý přál sám Putin. V červenci 2008 přinesl web Sobesednik zprávy, že Alina zrušila vystupování v televizní show zaměřené na bruslení na ledě kvůli svému těhotenství. Článek ale ze stránek velmi rychle zmizel.

Putin pak odsoudil „ty, kteří strkají své usoplené nosy a podsouvají své erotické fantazie do životů ostatních lidí.“ List Gazeta Express vzápětí tvrdil, že měla Alina porodit. Její blízká přítelkyně a trenérka Irina Viner, která je manželkou ruského oligarchy Ališera Usmanova, tehdy řekla: „Až Alina najde tu správnou chvíli, řekne to sama. Jsem za ni šťastná.“ Ve stejném roce podnikla Kabajeva tajnou cestu.

Tajemný let z Prahy

Se dvěma nejvíce důvěryhodnými přáteli Putina letěla z Prahy do Soči. Oficiálně je důvod cesty neznámý. Jeden z mužů byl ale ceněný lékař Dmitry Gorelov. Americký list The New York Post pak přišel s tvrzením, že Putinovi porodila syna Dmitryho. V roce 2012 se měla narodit jejich dcera. Třetí dítě se údajnému páru narodilo v roce 2015. I když je dění v Rusku zahaleno železnou oponou, Alina si pozornost podle všeho užívala.

Můj sladký synovec Arseny rozšířil řady mé rostoucí rodiny v Moskvě. Všichni si samozřejmě myslí, že je mým synem,“ řekla ruské mutaci ženského magazínu Vogue. Někteří se domnívají, že všechny Putinovy děti s Alinou mají v rodném listu uvedeno příjmení její blízké příbuzné, kterou není nikdo jiný než její vlastní sestra Lyasana.

Chtěla být brána jako jeho partnerka

Podle pozorovatelů chtěla být Alina brána jako Putinova partnerka, a proto se na olympiádě v Soči objevila na ruce se šperkem, který vypadal jako snubní prsten. Kabajeva, která je o 31 let mladší než ruský prezident, se však oficiálního přiznání nedočkala a údajně kvůli tomu měla zadržovat slzy smutku. Že by měla nějaké děti, vždy popřela. Milého ale nakonec přiznala.

Na otázku, zda potkala někoho, koho by si chtěla vzít, odvětila: „Ano, potkala.“ Vzápětí pak v TV show dodala:  „Celá země a možná i jiné země také, píše, že mám dvě nebo tři děti. Bohužel ale žádné nemám."

V květnu 2014 pak provokovala tvrzením, že „každý by měl mít svá malá tajemství“. Vztah s Putinem sice nikdy nepřiznala, ale zároveň ho nikdy přímo nepopřela, což je docela překvapivé.

Rozvod hlavy státu

Doufám, že se jednou pomlouvači uklidní. Nepamatuji si, že bych nosila prsten,“ vyjádřila se k zmiňovanému tvrzení o snubním prstenu na olympiádě. V roce 2013 ohlásil Putin rozvod s manželkou Ljudmilou. „Podívejte se na Putinův harmonogram. Není v něm místo na rodinné záležitosti,“ prohlásil Putinův mluvčí. V roce 2014 pak označil zvěsti o manželství s Alinou za „internetové cvičení, které má ulevit od nudy.“

O rok později to ale vypadalo, že si Alina žije svůj sen. Měla prý několik soukromých limuzín k dispozici a při návštěvě moskevské kavárny ji viděli v doprovodu po zuby ozbrojených goril. V roce 2015 zase okatě usedla v radě jedné z pro-putinovských televizí, i když neměla s médii vůbec žádné zkušenosti. Její kariéra nabrala po zvěstech o románku s prezidentem na obrátkách.

Prezident uznal, že se musí oženit

Alina na veřejnosti naposledy oficiálně vystoupila v říjnu 2018, když na univerzitě v Petrohradu promluvila o cvičení gymnastiky předškolních dětí. O tři měsíce později se novinář z LifeNews, které vedla Alina, zeptal Putina na tiskové konferenci: „Kdy se oženíte? A s kým?“ Hlava státu se tehdy poťouchle usmála a odpověděla: „Jako slušný člověk to budu muset dříve nebo později udělat.

V dubnu měla Alina 2019 přivést na svět dvojčata, což bylo také naposledy, co ji viděli. Krátce poté byla uznávaná porodnice Lejla Adamjan, která pracuje na klinice, kde měla Kabajeva rodit, oceněna nejvyšší civilní medailí Za přínos vlasti. „To je zajímavá náhoda,“ upozornila v té době novinářka Anna Mongayt z nezávislého stanice TV Rain.

Kamarádce se nepodařilo Alinu zkontaktovat 

Možná se Alina nyní skutečně oddaně věnuje rodičovství a výchově svých ratolestí. Její zmizení však vyvolává obavy. Kamarádka Lyasana Utiaševa přiznala, že se jí její dávnou kamarádku nepodařilo zkontaktovat. „Je velmi těžké s ní zůstat v kontaktu. Ale musíte respektovat pozici jakékoliv osoby, takže když to akceptujete, milujete ji a nechcete do toho moc šťourat,“ uzavřela moderátorka a někdejší gymnastka.

Huron ( 16. října 2020 11:16 )

Není divu,kdo se Putinovi znelíbí,tak zmizí,je to stará Ruská tradice.

starypes ( 15. října 2020 21:16 )

A něco o Angele tam nemáte?

demon1 ( 15. října 2020 19:32 )

Tak kdyby se syn narodil, jmenoval by se Dmitrij, kamarádka Kabájevy se jmenuje Ljasana - prosím používejte českou transkripci ruských jmen a přijmení. Putin je magor, mel zustat se svoji manzelkou, se kterou zil cely zivot. Prezident ma byt vzorem pro obcany sve zeme..

balika ( 15. října 2020 18:13 )

Snůška howadin.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud