Čtvrtek 29. říjen 2020
Svátek slaví Silvie, zítra Tadeáš
Oblačno, déšť 11°C

Svatebčany během obřadu překvapila ženichova právoplatná manželka: Bigamistovi hrozí vězení

Tohle se nepovedlo! Svatbu přerušila ženichova skutečná manželka a děti  (Autor: Instagram)
Autor: DH - 
16. října 2020
20:28

Rozuzlení svatby jako z hollywoodské komedie. K něčemu podobnému došlo v Zambii, kde slavnostní katolický obřad na poslední chvíli přerušil výstup ženichovy skutečné manželky, která se o obřadu s milenkou svého muže náhodně dozvěděla. A nezapomněla přivést své dítě.

K obrovskému dramatu došlo v katolickém kostele Chaida v hlavním městě Zambie Lusace. Celá událost byla navíc zachycena na kameru a následně umístěna na sociální sítě. Ženich Abraham Muyunda byl evidentně hodně překvapený, když do obřadní síně vtrhla jeho manželka a přerušila svatbu s jeho milenkou.

Podle zpráv ze Zambie se skutečná žena Abrahama jmenuje Caroline. Na záběrech je přitom jasně slyšet, jak divoce vtrhne do sálu přímo při vyvrcholení slavnostního aktu. „Otče, ta svatba nemůže pokračovat. Tento muž je můj manžel. Nevím, co se tady děje,“ křičela na oddávajícího.

Zoufalá manželka se následně vydá prostředkem místnosti přímo ke knězi, aby mu vysvětlila, jak se věci mají. Nešťastný ženich pak jen bezmocně schoval obličej v dlaních. Jeho právoplatná manželka, s jejich společným dítětem zatím křičela, že se s mužem nehádají a nemají ani problémy. Natož, že by se rozvedli.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Woman storms church with her kids to stop a secret wedding between her husband and another lady

Příspěvek sdílený GhSplash.com (@ghsplash),

Zambijská média uvádějí, že muž má se svojí skutečnou manželkou tři děti. Po přerušení obřadu byl předán do rukou policie a celá událost se prošetřuje. Podle OSN má Zambie dva různé systémy manželství, jeden založený na takzvaném zvykovém právu, druhý se pak řídí moderními měřítky.

Právě druhý, častější typ, neumožňuje polygamii a každý, kdo poruší tento zákon, je stíhán policií. Muži proto v případě prokázání viny za pokus o bigamii hrozí až sedmileté vězení. Jeho nová nevěsta prý o všem věděla.

free_lenders55 ( 17. října 2020 15:58 )

100 000 Kč půjčka - 5 000 000 Kč Ahoj, jsem poctivý soukromý věřitel nabízející rychlé půjčky do 24 hodin. Ano? Potřebuješ půjčku? Nabízím lehké osobní půjčky, komerční / komerční půjčky, studentské půjčky, půjčky na auta, leasing / financování vybavení, překlenovací půjčky, konsolidaci dluhů, zrušení / správu dluhů, půjčky na bydlení a Vánoce, dluhopisy atd. Doba trvání mé půjčky je obecně minimální . 1 rok a maximálně 30 let pro všechny kategorie fyzických a právnických osob, podniků, malých a středních a velkých podniků atd. Flexibilní, spolehlivé a pohodlné financování přímých půjček s nízkou úrokovou sazbou 2% ročně. Platí však podmínky. Máte-li zájem o výše uvedené nabídky, dovolte mi, abych vám pomohl s mou důvěryhodnou zkušeností, která je dnes prokázána! Kontaktujte mě e-mailem: Rolle­rova­domi­nika@­seznam­.cz

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud