Pondělí 5. prosince 2022
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Oblačno, déšť 6°C

Krásná dědička impéria Lamborghini se vdala: Honosná svatba proběhla v luxusní vile

Autor: jel - 
10. října 2020
13:34

Svatba Elettry Lamborghiniové (26), vnučky zakladatele slavné italské automobilky, a nizozemského DJe (33), vystupujícího pod pseudonymem Afrojack, byla opravdovou přehlídkou luxusu. Honosná ceremonie proběhla v sobotu v přepychové italské vile Villa Balbiano, která je situována nedaleko Komského jezera.

Svatebního obřadu se zúčastnily zástupy hostů, mezi nimiž nechyběla některá významná jména. Slávy se zúčastnil například populární francouzský DJ David Guetta, který nezapomněl sdílet okamžiky ze svatby na svém instagramu.

Nevěsta došla k oltáři v okázalých bílých šatech, zdobených květinovou krajkou od světoznámé módní společnosti Galie Lahav. Tu založila stejnojmenná návrhářka a jejich designové kousky oblečení stojí v přepočtu minimálně 200 tisíc korun. Nešetřilo se ani na výzdobě, podle fotek z instagramu bylo místo, kde lidé hodovali, vyzdobeno doslova tisícovkami květin a působilo přepychovým dojmem.

Elettra kromě toho, že je dcerou slavného zakladatele italské automobilky Ferruccia Lamborghiniho, je také slavnou influencerkou na sociálních sítích. Mihla se také v oblíbených španělských a britských reality show. V rodné Itálii byla kráska byla dokonce srovnávána se zhýralou americkou dědičkou hotelových imperií Paris Hiltonovou.

Otevřeně přiznala, že nepracuje a jenom si užívá života. „Nepracuji, ale respektuji všechny, kteří pracují. Jsou věci, které chci v životě dokázat, souvisejí s mojí postavou a s módou,“ řekla dědička médiím.

Její manžel Afrojack má zřejmě rád bohaté ženy, protože ještě v roce 2012 chodil právě s již zmíněnou Paris Hiltonovou. Dvojice se vzala přesně dva roky poté, co se seznámili. Své zasnoubení oznámili v roce 2019, deset měsíců poté, co spolu začali randit.

 

illyria ( 11. října 2020 19:31 )

Vypadá to tak, že svatební šaty má už dlouho, ale prsa má nová... Jak jinak vysvětlit, že jistě drahé svatební šaty jsou jí přes prsa malá?

majojo ( 11. října 2020 12:14 )

Na téhle nevěstě je krásné akorát to její dědictví.

jirter ( 10. října 2020 22:51 )

Ještě že ji nevypadly kozy - tak, tak.
Není vhodné u nevěst, pokud jdou jak kur-vy vyzývavě k oltáři. ( Pro krytiky, že snad závidím-je mi: 30.)

breberberka ( 10. října 2020 15:06 )

Aneb za prachy si vkus nekoupis...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa