V primáckém pořadu Top Star nás zpěvačka provedla svým rodinným hnízdečkem. Stopy po Rytmusovi, s nímž vilu před lety koupila, dávno zmizely. Dům provoněla ženskost, ačkoliv se už několik týdnů mísí s tajemným aromatem fantazie. Protože co jiného dělat v karanténě, než dokola sjíždět Harryho Pottera?

„Děláme věci, které jsme předtím nedělaly. Jsme víc spolu, víc si s Laurou povídáme, čas se zpomalil, koukáme na všechny díly Harryho Pottera, chodíme na procházky do lesa,“ popisuje Rolins svůj běžný den v izolaci. Nejvíce času děvčata tráví v obýváku. Dara se divákům pochlubila obří televizí a zajímavě zbarveným gaučem, na němž se nalézají snad všechny barvy duhy. Místnosti ale bezesporu vévodí krb obložený šedým kamenem.

Když se venku poštěstí, a v posledních dnech se to děje poměrně často, přemístí se s Laurou (12) na rozlehlou zahradu. Bazén příjemně osvěží, trampolína skvěle pobaví. A místa na další aktivity je tam stále více než dost. V minulosti se Rolins pochlubila také svou terasou, na které popíjí ranní kávu, nebo fotogenickou kuchyní s barevným obložením. Že by v ní ale vyvařovala tři jídla denně, to se říct nedá.

VIDEO: Dara Rolins: Kdo může za to, že tak září? Láska je všude kolem mě!

Video
délka: 03:13.01

Dara Rolins: Kdo může za to, že tak září? Láska je všude kolem mě! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
57 fotografií