Středa 22. března 2023
Svátek slaví Leona, zítra Ivona
Oblačno 13°C

Podcast: Robert Schnajger brutálním způsobem zavraždil expřítelkyni. Uřízl jí hlavu a ubodal sedmi noži!

Video se připravuje ...
Autor: pdc, icp, jel - 
9. března 2023
05:00

Zcela bestiálně Robert Schnajger v roce 2006 zabil svou o sedmnáct let starší expřítelkyni Marii. Během vražedného amoku do ní bodal sedmi noži a zasadil jí 65 ran. To vše zřejmě kvůli tomu, že po něm Marie chtěla, aby jí splatil dluh. Zmasakrované tělo našel nezletilý syn oběti.

Schnajger pocházel z Liberce a v roce 2003 byl propuštěn z vězení, kde si odpykal trest za znásilnění. Ten rok se přes inzerát seznámil s o sedmnáct let starší Marií. Ta se s ním ale o tři roky později rozešla, načež chtěla, aby jí Schnajger vrátil 150 tisíc korun, které mu půjčila.

Video  Insta Crime Podcast: Robert Schnajger brutálním způsobem zavraždil expřítelkyni.  - Červený Chebotareva
Video se připravuje ...

Ten však začal řádit jako pominutý a bývalou přítelkyni u ní v bytě zavraždil zcela otřesným způsobem. Nejprve ji pěstí srazil na zem a pak vzal sedm nožů, jimiž Marii zasadil minimálně 65 ran. Šest nožů zůstalo zabodnutých v těle oběti, dva z nich v očích. Žena měla prý také odříznutou hlavu. Tělo našel šestnáctiletý syn zavražděné Tomáš.

Vrah se snažil u soudu tvrdit, že Marii zabil ze žárlivosti, ne kvůli dluhu. Během soudního jednání hodně plakal a tvrdil, že bývalou přítelkyni miloval a staral se o ni i o jejího syna. Tomáš ale vypověděl, že byl několikrát svědkem toho, jak se Schnajger v návalu vzteku choval velice podivně. Údajně se například bil do hlavy tak, až mu tekla krev.

Krajský soud v Ústí nad Labem uložil dne 14. 5. 2008 Robertu Schnajgerovi za brutální vraždu výjimečný trest odnětí svobody na doživotí.

Více o tomto vrahovi se dozvíte v nejnovější epizodě Insta Crime Podcastu. Ten moderují Tereza a Petra. Podcast vzniká jako spolupráce Blesk.cz a Insta Crime Blogu:

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání