Monika Bagárová včera vystoupila na koncertu Jana Bendiga v Praze a tuto dlouho očekávanou akci si nenechal ujít ani její nový přítel Leonard Lekaj. Z fotografií je jasné, že oblíbená zpěvačka si večer velmi užila, protože kromě Bendiga, se kterým ji pojí dlouholeté přátelství, vystupovala na koncertě i Markéta Konvičková, která je rovněž její velmi dobrou kamarádkou už od dob SuperStar.

Na snímcích z koncertu je znát, že se Bagárová skvěle bavila a celý večer si užila. Oporou v publiku jí byl její nový přítel, karlovarský podnikatel Leonard Lekaj, s nímž se velmi vřele objímala v zákulisí.

A pozadu nezůstal ani její expřítel, zápasník Makhmud Muradov. Ten vyrazil na galavečer bojových sportů KSW 79 do Liberce a nebyl tam sám. Společnost mu dělala Sabina Karásková, která se proslavila díky reality show Love Island.  „Určitě nechci žádný románek jenom tak, jsme v kontaktu a uvidíme,“ prozradila před nedávnem Sabina o svém vztahu s Machem a snímky ze včerejší akce jsou důkazem toho, že čas spolu rádi tráví i nadále.

Kromě nich si akci v Liberci nenechal ujít ani Karlos Vémola s manželkou Lelou nebo Hana Reinders Mašlíková s manželem Andrém.

Video
Video se připravuje ...

Monika Bagárová: Nikdy jsem netušila, že můžu mít dvě srdce David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
61 fotografií