Z televizních obrazovek známe Slovenku Tatianu Drexler, která je od roku 2007 porotkyní StarDance, kde společně s dalšími odborníky svého oboru hodnotí taneční výkony celebrit a jejich tanečních partnerů, jako charismatickou plavovlásku. Vždycky tomu tak ale nebývalo - jak víme díky jejímu instagramu, kde sdílela fotografii ze svého mládí. A jenom málokdo by ji na první dobrou poznal!

Všechny její fanoušky jistě velice překvapila obrovská změna, kterou Tatiana prošla od doby, kdy byla na této momentce z taneční soutěže v Hannoveru zachycena. V současnosti ji totiž známe jako blond dámu se vždy decentním make-upem podtrhujícím její přirozený vzhled.

Ovšem na snímku z dob dřívějších, tedy z časů, kdy společně se svým tehdejším manželem a tanečním partnerem Peterem Ingrišem v roce 1987 emigrovala do Německa, kde už zůstala, vypadala o dost jinak. Tehdy měla Tatiana vyčesané tmavé vlasy a výrazné líčení, jak je ostatně u tanečnic zvykem. 

Video
Video se připravuje ...

StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové Videohub

Tatianin příspěvek na sociální síti získal velkou pozornost a fanoušci ji okamžitě zavalili komplimenty. Shodovali se na tom, že v té době byla velice krásná... a že si tento půvab udržela až do dnešních dní. Diváci se o tom ostatně budou moci přesvědčit již od 14. října 2023, kdy se populární taneční show StarDance plná elegance a noblesy vrací na televizní obrazovky. Show opět potrvá až do prosince. 

Fotogalerie
40 fotografií