Kdo vyhrál StarDance?

Vítězové první řady (2006) – Roman Vojtek a Kristýna Coufalová

Herec, zpěvák, moderátor a také tanečník Roman Vojtek předvedl své všestranné nadání hned v první řadě StarDance a díky talentu a píli si s Kristýnou Coufalovou vybojoval první místo.

Roman Vojtek a Kristýna Coufalová
Autor: Blesk:David Kundrát

Vítězové druhé řady (2007) – Aleš Valenta a Iva Langerová

V druhé řadě přijal výzvu zatančit si v soutěži i český olympijský vítěz v akrobatických skocích na lyžích Aleš Valenta. Dokázal, že medaile dokáže vyhrát nejen na sněhu, ale i na tanečním parketu.

Aleš Valenta a Iva Langerová
Autor: Blesk:neuvedeno

 

Vítězové třetí řady (2008) – Dana Batulková a Jan Onder

Herečka Dana Batulková je pro každou srandu, i proto kývla na nabídku ve třetí řadě StanDance. Jako tanečního partnera dostala fešného mladíka Jana Ondera, Dana dřela jako kůň a společně to dotáhli až na první místo.

Dana Batulková a Jan Onder
Autor: Blesk:Marek Pátek

Vítězové čtvrté řady (2010) – Pavel Kříž a Alice Stodůlková

Herec Pavel Kříž už si vyzkoušel ledajakou roli, ale tanečníkem ještě nebyl. Až do chvíle, kdy si ho vzala do parády tanečnice Alice Stodůlková a v pátém ročníku StarDance zvítězili.

Pavel Kříž a Alice Stodůlková
Autor: Blesk:Foto Blesk - Pavel Machan

Vítězové páté řady (2012) – Kateřina Baďurová a Jan Onder

Na tvrdé tréninky byla sportovkyně Kateřina Baďurová zvyklá z vrcholové atletiky a dokázala dostatečně využít své síly a kondice. S Janem Onderem se pak stala vítězkou šesté řady taneční soutěže StarDance.

Kateřina Baďurová a Jan Onder
Autor: Blesk:Roman Souček

Vítězové šesté řady (2013) – Anna Polívková a Michal Kurtiš

Na Aničku Polívkovou jako na vítězku si diváci v začátcích soutěže moc nevsázeli. Odrazovala je její výška. Jenže herečce na parketě pomáhala láska k tanečnímu partnerovi Michalu Kurtišovi, během soutěže se do sebe zamilovali. Kromě vztahu si odnesli také první místo.

Větší oblibu u diváků má Anna Polívková a Michal Kurtiš.
Autor: Blesk - Roman Souček, Martin Přibyl

Vítězové sedmé řady (2015) – Marie Doležalová a Marek Zelinka

Když Marii Doleželové, známé do té doby ze sitcomu Comeback, přiřadili tanečníka Marka Zelinku, nesedli si. Nerozuměli si a nevěděli, jak si k sobě najít cestu. Nakonec ji našli a dotáhli to spolu nejen až na stupínek vítězů, ale také se zamilovali a nyní už spolu vychovávají dvě děti.

Marie Doležalová a Marek Zelinka
Autor: Blesk:CNC_Robert Klejch

Vítězové osmé řady (2016) – Zdeněk Piškula a Veronika Lálová

V osmém ročníku si vítězství na parketě vytančil Zdeněk Piškula s Veronikou Lálovou. Na parketě se Zdeněk proměnil z chlapce v urostlého a sexy mladíka a jeho partnerka Lálová ihned získala mnoho obdivovatelů.

Zdeněk Piškula a Veronika Lálová
Autor: Blesk:CNC

Vítězové deváté řady (2018) – Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková

Devátou řadu ovládl elegán Jiří Dvořák. Divil by se asi jen málokdo. Dvořák patřil k favoritům od chvíle, kdy Česká televize prozradila, že herec v soutěži zatančí. Ve finále pak porazil Davida Svobodu a miláčka publika Pavlu Tomicovou.

Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková
Autor: Pavel Machan

Vítězové desáté řady (2019) – Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička

Herečka Veronika Khek Kubařová a tanečník Dominik Vodička si sedli hned od počátku. Znali se deset minut a hned si prý byli sympatičtí. A to tak, že na tanečníka žárlil i hereččin manžel Pavel Khek, protože prý mluvila během soutěže jen o něm. Ve finále porazili herce Matouše Rumla s taneční partnerkou Natálií Otáhalovou.

Kubařová a Vodička
Autor: ČT
 

Vítězové jedenácté řady (2021) – Jan Cina a Adriana Mašková 

Královnou a králem parketu se stali herec Jan Cina a tančnice Adriana Mašková, kteří byli sice horkými favority jedenácté řady soutěže, ale přesto je vítězství zaskočilo natolik, že před kamerou zapomněli poděkovat řadě lidí, což posléze napravili na sociální síti. Ve finále porazili farářku Martinu Viktorii Kopeckou a Marka Dědíka

Cina a Mašková
Autor: ČT

Vítězové dvanácté řady (2023) – Darija Pavlovičová a Dominik Vodička

Královnou a králem parketu se stala Darija Pavlovičová
Autor: profimedia.cz

Talentovaná krásná herečka Darija Pavlovičová a její taneční partner Dominik Vodička od počátku nebyli považováni za favority. Jenže jejich výkony se stále zlepšovaly. Takže pár okouzlil nejen porotce, ale i diváky, kteří mu přidělili pomyslné zlato. Ve finále porazili olympioniky Evu Adamczykovou a Vavřince Hradilka.

Fotogalerie
38 fotografií