Neděle 21. července 2024
Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna
Polojasno 30°C

Co se dělo, když kamery zhasly: Slavičí mejdan na schodech! Zmatený a vulgární Janda, olíbaná Pergnerová

/
 • Mejdan po Slavících se rozjel ve velkém stylu.
  13. listopadu 2022 ● 11:45

  Mejdan roku! Tak by se dal nazvat večírek, který následoval po vyhlášení ankety Český slavík 2022. Zpěváci a herci byli jak utržení ze řetězu, u baru padlo mnoho polibků, leželo se na schodech, ale nejvíc se během večera zamotal Petr Janda (80). Nemohl se trefit do správného patra a bloudil sem a tam.

 • 1.

  Zmatený Janda

  „Sakra, kde to zase jsem!“ říkal si rocker Petr Janda, když se snažil najít východ. Když s manželkou odcházeli, nastoupil do výtahu, že sjede dolů, ale nemohl trefit správné patro s východem. Manželka Alice za ním utíkala už v kožíšku, nohy bolavé, až si z toho musela sundat střevíce, jak svého chotě naháněla. Nakonec po Fóru Karlín pobíhala bosa a bosky popoběhla i venku přes ulici, kde už na ně čekalo auto.

 • 2.

  Válečka na schodech

  Soukromý mejdan na schodech si udělalo hned několik hvězd. Zpěvák Pavel Callta popíjel s herečkou Markétou Stehlíkovou, známou z role Karly z Ulice, a ještě jednou ženou. Zatímco Callta pod schody klečel, Stehlíková si na schodech skoro ustlala. Popíjeli vínko a ostatní jim vůbec nechyběli.

   

  Posezení na schodech našli i Patricie Pagáčová s manželem, kteří dali dceru na hlídání a užili si parádní večer.

 • 3.

  Líbačka Pergnerové

  Moderátorka Tereza Pergnerová do společnosti a na večírky téměř nechodí, a když už, tak jedině v doprovodu svého muže Jiřího Chlebečka. A právě s ním po celý večer laškovala. A to jsou spolu víc jak 15 let. Bylo vidět, že to mezi nimi pořád jiskří, dokonce po letmých dotecích došlo i na pořádnou pusu.

 • 4.

  Rande Peroutky a Bezděkové u baru

  Popíjení vína a míchaných drinků prolomilo ledy i jazyky. Česká Miss 2016 Andrea Bezděková si pro sobotní večer ulovila Milana Peroutku a už ho nepustila.

   

  Zpěvák ji bavil svými historkami a modelka se smála na celé kolo. Nemohla z něho spustit oči, nenápadně se ho dotýkala, hladila ho po tvářích a nakonec mu vlepila pusu. Peroutka se jen blaženě usmíval.

 • 5.

  Ztracený kožíšek Borhyové

  Moderátorka TV Nova Lucie Borhyová se na začátku večera svěřila Blesku, že si chce poslavičí mejdan užít, a tak se na pár drinků s Reyem Korantengem zdržela. Smích ji ale přešel ve chvíli, kdy při odchodu zjistila, že se jí ztratil její nový tmavomodrý kožich. Ten si přivezla ze Španělska. A tak začalo pátrání. Po chvíli stresu se ale uklidnila. Kožíšek nakonec našel PRista ze zákulisí.

 • 6.

  Úprk z přenosu

  Oproti loňským ročníkům se letošní předávání cen Český slavík protáhlo až do půlnoci, což bylo pro některé neúnosné. Zpěvačka Monika Bagárová, která přišla podpořit své kolegy, ale sama se v žádné kategorii neumístila, utekla domů už během přenosu. A nebyla sama.

   

  Ještě než odbyla půlnoc, zmizela bez povšimnutí také Dana Morávková s manželem Petrem Maláskem. A to ani Dana ráno neuváděla Víkendovou snídani, která startuje v 8 ráno.

   

  Jak se říká - poslední zhasne! V tomto případě to překvapivě platilo pro  Lucii Borhyovou s Reyem Korantengem. Kožíšek se našel, tak mohli zhasnout a jít domů. A kapela Mirai se zdržela až také do poslední minuty. 

   

  Video
  Video se připravuje ...

  Mirai David Turek

  Fotogalerie
  116 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 14

ppadys13: Několik desítek naprosto neužitečných osob se ožralo za peníze daňových poplatníků.

(13. 11. 2022 18:38)

frnta konev: Každoročně se opakující mediální tragédie.

Farna jako obvykle vyhrála anketu strašidlo roku

a ti dva co to moderovali byli jak GLBT+.

Sokol pořád osahával Hámu. Všichni si tam vzájemně lezli do (_I_).

Jedním slovem - HRŮZA!

(13. 11. 2022 16:14)

papouskova: To víš, je to rychlé, vrazíš na palici příčesek a " kouzelný " účes je hotov. Jaké pak s tím sr..ní, ne?

(13. 11. 2022 16:05)

papouskova: Tak doufejme, že celebrity nezklamali a bylo v alejích / na schodech / nablito

(13. 11. 2022 16:03)

apoho: tak si udělali zase mejdánek pseudoumělci. Hlavně s tím nemuseli prudit veřejnost do půlnoci v televizi

(13. 11. 2022 13:20)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy