V sobotu 12. listopadu se konal jubilejní 60. ročník ankety Český Slavík (dříve Zlatý slavík). Jisté je, že kdyby byl Karel Gott naživu, nenechal by si takovou událost ujít a jistojistě by i bodoval v kategorii Zpěvák. Bohužel v říjnu 2019 z tohoto světa odešel v důsledku akutní leukemie a od té doby už zkrátka předávání Slavíků není stejné jako dřív.

Letos ale ve Fóru Karín, kde se předávání konalo, nechyběla vdova Ivana Gottová. Alespoň ona tak opět vdechla večeru trochu toho správného »ducha«. Ačkoliv Mistr už přítomný nemůže být, ona tam očividně vnesla alespoň jeho esenci a vzpomínky na něj.

Není tedy divu, že šla v podstatě z náruče do náruče. Každý, kdo ji v zákulisí či v sále potkal, se s ní chtěl alespoň pozdravit. A nejlépe ji i obejmout a prohodit pár slov. Chvíli se zastavila například s Jitkou Zelenkovou (72), nad kterou se skláněla. Vyfotit se s ní nechala i Monika Absolonová (46), kterou pojilo s Mistrem přátelství. 

Objetí s Ivanou si nenechala ujít ani zpěvačka Dara Rolins (49), která coby malá holčička, tehdy ještě Darinka Rolinsová, nazpívala s Karlem Gottem slavný duet Zvonky štěstí. 

Video
délka: 03:39.71
Video se připravuje ...

Dara Rolins: Proč se převlékla za Gotta? A jak se jí zpívalo s Charlottkou? David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
120 fotografií