Pondělí 3. října 2022
Svátek slaví Bohumil, zítra František
Oblačno, déšť 16°C

Turistku znásilnil Afričan na veřejných toaletách v centru Paříže: Její přítel ho chytil přímo při činu

Ilustrační foto
Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: rc - 
12. srpna 2022
14:00

V noční můru se změnil výlet do Paříže pro sedmadvacetiletou Američanku. Se svým přítelem v sobotu procházela centrem města podél Seiny, když se zastavila na veřejných záchodcích. Její přítel čekal venku, ale mladá žena dlouho nevycházela. Našel ji, jak ji znásilňuje třiadvacetiletý Afričan!

Na noční vycházku Paříží se vydala dvojice turistů ze Spojených států. Procházeli 4. pařížským obvodem u řeky Seiny, když se žena zastavila na veřejných toaletách u mostu Ludvíka Filipa. Podle informací britského deníku The Guardian bylo krátce po jedné hodině ráno a dvojice se nacházela poblíž katedrály Notre Dame.

Právě tato oblast je velmi populární a to zejména v letních měsících. Obvykle se tam nachází mnoho lidí posedávajících s pitím u řeky. Právě veřejné toalety, které turistka použila, se nachází v blízkosti restaurací, nočních klubů a barů. Oblast je považována za bezpečnou.

Zatímco turistka šla dovnitř, její přítel zůstal čekat venku. Jeho partnerka se však dlouho nevracela, a tak začal mít obavy, co se stalo. Když došel k toaletám, tak slyšel její pláč a poté, co vešel dovnitř, viděl, že ji znásilňuje muž z Afriky. Útočníkem měl být podle médii třiadvacetiletý bezdomovec, kterého se partnerovi oběti podařilo spolu s náhodným kolemjdoucím zadržet a policie ho následně zatkla.

Vyšetřovatelům tvrdil, že žena se sexem souhlasila. Byl již obviněn ze znásilnění a vzat do vazby. Turistka byla po napadení převezena do nemocnice a následně se vrátila s přítelem do Spojených států. Podle informací New York Post zůstává v kontaktu s francouzskou prokuraturou a policií.

Video  Trauma spojené se znásilněním může mít dalekosáhlé a velmi vážné následky.  - Videohub
Video se připravuje ...

Wells ( 14. srpna 2022 15:18 )

Nejdřív si je tam pustí a pak aby se jich báli. Maďaři ti to udělali nejlíp. A Austrálie taky.

krapotkin ( 12. srpna 2022 17:16 )

Ať se ještě nechá vyšetřit od virologa. Mohla od něj chytit opičí neštovice.

bergen ( 12. srpna 2022 16:50 )

Co nejdřív tu verbež zahnat odkud přišla.

al.bunda ( 12. srpna 2022 15:38 )

On byl jenom psychicky rozhozený a v podstatě nevěděl co dělá...Tak se přece vždycky odůvodní....nebo ne??

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání