Neděle 7. srpna 2022
Svátek slaví Lada, zítra Soběslav
Polojasno 23°C

Krupiérku Katku (†22) zavraždil ohavným způsobem: Vrah se předčasně dostane na svobodu!

Autor: rix - 
7. července 2022
14:29

Krupiérka Katka ze slovenského Lučence si musela před patnácti lety prožít strašné chvíle. Pracovala v místní herně na noční, když do podniku vstoupil kriminálník Róbert Ďurina, který hernu přepadl. Ukradl peníze, Slovenku pak unesl a zavraždil. Ačkoli dostal za ohavný mord dvaadvacet  a půl roku, brány vězení opustí mnohem dříve.

Když se vrah Ďurina 21. srpna 2007 vkradl do herny, vzal odtamtud nejen 270 000 korun, ale i nešťastnou Katku. Tu odvezl k lesu za město, kde ji podřezal a nechal vykrvácet na polní cestě. Ač si měl odsedět dvaadvacet a půl roku, na svobodu se dostane předčasně. 

O tom už se ale nedozví maminka zavražděné dívky, která zemřela. „Puklo jí srdce žalem. Teď už jsou spolu na lučeneckém hřbitově. Ještě že se toho nedožila,“ prozradil rodinný příbuzný deníku Nový Čas

Senát okresního soudu rozhodl, že Ďurina splnil podmínky pro podmínečné propuštění. Soud mu uložil zkušební dobu na sedm let a probační dohled v délce tří roků. Musí dodržovat povinnosti a omezení. Rozhodnutí soudu ještě není pravomocné, prokurátor proti němu podal stížnost.

Katčin vrah nesmí na svobodě pít alkohol nebo užívat jakékoli jiné návykové látky. Nesmí vyjet za hranice, má navštěvovat psychoterapii a musí si najít práci. Svého činu prý lituje. „Chci, abyste nade mnou nezlomili hůl a dali mi druhou šanci,“ řekl před rozhodnutím senátu. 

beda88 ( 8. července 2022 10:47 )

škoda, že nemáme právní řád jako v USA. u nás spáchá např. 3 tr. činy najednou a trestá se jen podle nejzávažnějšího. v tomto případě, loupež, únos a vražda, tak dostane trest jen za vraždu. v USA je to následovně. Loupež=15 let, únos=30let, vražda=75let. a dohromady si panáčku odsedíš 120let a někdy se tresty ještě zpřísňují o "bez možnosti předčasného propuštění". tož tak.

Uživatel_5539913 ( 7. července 2022 23:57 )

To je výsměch té zavražděné holce,měl dostat doživotí za tohle a né že se ten *** ted bude potulovat někde mezi lidma,ona zaplatila cenu nejvyšší a tahle odporná tlustá kreatůra je za 7 let volná...to je nějaká spravedlnost???????

priserak77 ( 7. července 2022 17:25 )

Fakt lituji, že u nás a ani na Slovensku není trest smrti. Taková zvířata si prostě tu smrt zaslouží.

majke79 ( 7. července 2022 16:06 )

Klidně podřezat na polní cestě , oko za oko , zub za zub, bez milosti a žádnou druhou šanci

pea.p ( 7. července 2022 15:01 )

Jakou šanci dal své oběti on. Takovou zrůdu bych nechala shnít v kriminále.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání