Sobota 19. června 2021
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
Polojasno 32°C

Zemřela maminka Nina (†25), která při havárii výtahu v Bratislavě přišla o synka (†3 týdny)

Autor: rc - 
14. května 2021
11:38

Několik dní bojovala v nemocnici o život maminka Nina, která utrpěla vážná zranění při havárii výtahu v Legionářské ulici v Bratislavě. Její třítýdenní syn na místě zemřel. Žena byla v kritickém stavu převezena do nemocnice. Podle slovenských médií utrpěla mnohočetná poranění hlavy a hrudníku.

V neděli odpoledne nastoupila do výtahu v jednom z bytových domů v Legionářské ulici v Bratislavě maminka Nina se svým synem. Třítýdenního chlapce vezla v kočárku. Ve chvíli, kdy však nastoupila dovnitř, stroj se zatím z nejasných příčin rozjel s otevřenými dveřmi!

Pětadvacetiletá Nina zůstala zaklíněná ve výtahu. Poté, co se mladou maminku záchranářům podařilo vyprostit, byla v kritickém stavu převezena do nemocnice. Novorozence se už ale zachránit nepodařilo. „Batole se i navzdory velké snaze zasahujících složek oživit nepodařilo,“ uvedli tehdy hasiči pro slovenský deník Plus Jeden Deň. Zemřel na místě.

Slovenská média tento týden informovala, že stav maminky je mimořádně kritický a je v umělém spánku na oddělení ARO. V pátek přišla zdrcující zpráva. Žena svůj boj o život prohrála. Podle informací slovenského deníku Noviny.sk utrpěla mnohočetná zranění hlavy a hrudníku. Havárie výtahu se vyšetřuje. Soudní znalec pro výše zmíněný deník uvedl, že havárii mohl způsobit jak spínač ve výtahových dveřích, tak i stáří výtahu.

VIDEO: Maminka Nina (†25), která při havárii výtahu přišla o syna (†3 týdny), zemřela

Video Maminka Nina (†25), která při havárii výtahu přišla o syna (†3 týdny), zemřela - TV JOJ

 

tarzanzroduopic ( 19. května 2021 09:52 )

Přeji panu manželovi hodně sil a úpřimnou soustrast. Takovou ztrátu si nezaslouží nikdo. Chvíle štěstí a najednou je vše úplně jinak. Osud umí být někdy hodně krutý. Člověk ale vždy musí vstát a jít dál... Držte se

diskutujici ( 15. května 2021 08:48 )

Spolužáka, (ještě v minulém století), taky takhle "povozil" výtah s těmi drátěnými vstupními dveřmi.
Spadla mu tam hokejka, tak jí rukou lovil v té mezeře a výtah se rozjel.
Přežil, ale je taky dost "ojizvován".

Katerina Kopic ( 15. května 2021 02:31 )

Toto se stalo pred lety i v Ústí nad Orlicí, kočárek s miminkem...😢😢😢

bauta ( 14. května 2021 22:19 )

To je dost pravděpodobné, ten kočárek se totiž do výtahu, který má ještě vnitřní dveře, nevejde. Pokud tomu tak opravdu bylo, někdo teď asi zpytuje své svědomí.

fromoutofnowhere ( 14. května 2021 21:59 )

pise sa, ze ludia manipulovali s poistkou vo vnutri vytahu, aby sa nezatvarali vnutorne dvere vytahu, aby tam bolo viac miesta

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání