Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

Mámu od dětí Lucii (†35) našli mrtvou a někdo jí mohl ublížit: Policie hledá dva důležité předměty!

Autor: ČTK - 
6. srpna 2020
17:56

Po Lucii J. z Rovenska policie pátrala dlouhé tři dny, skončilo to však tragicky. Maminka dvou dětí byla mrtvá. Na její smrti se mohl podle policie a rodiny podílet někdo jiný. V souvislosti s pátráním kriminalisté hledají předměty, které by nejspíš mohly přinést pokrok ve vyšetřování.

Policie v souvislosti se smrtí pětatřicetileté ženy u Rovenska pod Troskami na Semilsku pátrá po cestovní ledvince a klíčích od auta. ČTK to dnes řekl mluvčí policie Vojtěch Robovský. Ženinu smrt policie vyšetřuje jako násilný trestný čin.

O zmizení ženy informovala policii rodina, její tělo se našlo v pondělí 27. července. Pitva potvrdila, že žena měla na těle zranění, která by mohla nasvědčovat tomu, že jí ho někdo způsobil.

Policie o spolupráci veřejnost žádala již dříve. Hledala případné svědky, kteří ji mohli spatřit v nočních hodinách ze soboty na neděli 26. července nebo mohli mít důležité informace k okolnostem jejího úmrtí. O spolupráci žádali i řidiče, jejichž auta jsou vybavena palubní kamerou a kteří v noci ze soboty na neděli projížděli Rovenskem pod Troskami.

Nyní policie svoji žádost rozšířila o pomoc při hledání cestovní ledvinky s květinovým vzorem a dvou klíčích od Škody Fabia na kroužku, jeden je s červeným a druhý s černým plastem. Pokud tyto věci někdo viděl, obrátit se může na nejbližší oddělení policie, případně na tísňovou linku 158.

Lucie byla naposledy spatřena v restauraci U Alenky v ulici Komenského v centru Rovenska pod Troskami, odkud odešla v sobotu 25. července přibližně ve 23:00. Šlo o ženu 175 centimetrů vysokou, tmavovlasou, střední postavy. Na sobě měla tříčtvrteční světle modré volné kalhoty bez kapes a černé tílko s nápisem Killer cobra a šedé sandály.

Přes ramena mohla mít přehozený červený svetr. Žena nosila dioptrické brýle, avšak nemusela je mít v době svého odchodu z restaurace na očích.

hasickajana ( 6. srpna 2020 18:04 )

a co to pokračování ve vedlejším městě, furt nic...?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud