Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno, déšť 22°C

Policista v chatové oblasti u Třeboně zastřelil muže: Šlo o agresivního pachatele

Ilustrační foto  (Autor: Policie, David Malík)
Autor: ČTK - 
6. srpna 2020
12:38

Při zásahu v chatové oblasti u obce Smržov na Jindřichohradecku policista ve středu večer zastřelil muže. Podle policistů byl muž agresivní. Více podrobností k případu nebudou sdělovat. Policisté o tom informovali ve čtvrtek na svém webu.

„Na případu intenzivně pracují kriminalisté krajského ředitelství policie Jihočeského kraje a pracovníci Generální inspekce bezpečnostních sborů,“ uvedla mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

Tragická událost se stala ve středu kolem 20:00. Chatová oblast je nedaleko Lomnice na Lužnicí.

PPP150W ( 6. srpna 2020 14:20 )

Jak se prosím střílí z mačety?

zkratik ( 6. srpna 2020 13:44 )

pleskáči neuměj vopisovat

Podle informací Deníku se incident odehrál v jedné z chat, kde byly výjezdy policistů, jak se říká, "na denním pořádku". Prý se zde jednalo o problémy s drogami. Událost se podle místních odehrála večer a obcí začala jezdit policejní auta a sanity.
Chata, kde se policejní zásah uskutečnil, byla ve čtvrtek dopoledne zřejmě prázdná, na balkoně viselo prádlo a pozemek byl opásaný policejní páskou. Jak jeden muž z okolí Deníku sdělil, problémy zde byly zhruba rok. "Dcera si našla přítele, který byl závislý na drogách. On ji měl i bít, byly slyšet výkřiky a k večeru vše vygradovalo, až zavolali policii," popsal a doplnil, že slyšel, že muž měl na na policisty vyběhnout s mačetou.

horalysa ( 6. srpna 2020 13:29 )

Tak to bude mít v tom našem Havlistánu policajt asi smůlu. Soudy, vysvětlování, proč střílel, co měl a neměl udělat a pod. No nevím, nebylo nakonec pro toho policajta lepší se nechat zastřelit?

lucio1 ( 6. srpna 2020 13:25 )

No výborně, tak nějaká ta odměna a život jde dál..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud