Chlapec s kamarády slavil vysvědčení: Spadl do hluboké rokle!

Autor: jel - 
3. července 2020
10:37

Ze skály v nitranské části Kalvárie se zřítil teprve šestnáctiletý mladík. S kamarády šli společně oslavovat vysvědčení a vylezli na skalnatý vrch, z něhož je pěkný výhled. Mladík ale ztratil rovnováhu a spadl do rokle. Na místo dorazil i vrtulník a záchranářům museli pomoci také hasiči.

Podle informací TV Joj měl teenager štěstí, protože jeho pád ztlumil hustý porost na dně rokle, jeho přátelé ihned zavolali záchranku. „Sedl si, převážil se a spadl,“ uvedl pro televizi jeden z kamarádů.

Z vyproštěním mladíka z těžko přístupného terénu museli pomoci také hasiči. Na místě čekal i vrtulník, pro případ, že by se zraněného nepodařilo z rokle dostat na nosítkách. Nakonec ho však do nemocnice převezla sanitka. „Z místa zásahu jsme zraněného převezli na nosítkách k sanitce a převezli ho do nemocnice,“ sdělil velitel zásahu Juraj Šinkora. 

Do nemocnice byl mladík přijat s mnohačetnými zraněními, jeho stav si však naštěstí nevyžádal operaci a nyní je stabilizovaný, což sdělila televizi mluvčí nemocnice Tatiana Timková. Policie se však případem nadále zabývá a zjišťuje, zda chlapec nebyl na skále se svými přáteli popíjet alkohol. Podle místních jde totiž o místo, kam teenageři často chodí a někdy tam také právě popíjejí!

MrdejLachtanaDoUcha ( 3. července 2020 16:30 )

Dal bych jim ten výjezd k úhradě spratkům feťackejm.

adeso ( 3. července 2020 11:00 )

a kdy se to stalo? V pátek, nebo v pondělí nebo v úterý nebo ve středu??? Si ty své novináře koukejte trochu vzdělat... už to jednoho otravuje.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud