Pomsta za vraha Ivana (†22): Škole ve Vrútkách vyhrožuje anonym a slibuje vendetu střelnou zbraní!

Autor: shp - 
2. července 2020
14:52

Tak to je odporné! Škola v slovenských Vrútkách se ještě nestihla vzpamatovat z děsivého řádění nožem ozbrojeného Ivana Č. (†22) a už je terčem dalšího útoku. Dostala totiž výhružný dopis, v němž anonym hrozí pomstou!

Dopisem plným strašlivých a nechutných výhrůžek o použití střelné zbraně, který po tragédii na Spojené škole ve Vrútkách dostalo více adresátů, se už podle televize JOJ zabývá i žilinská policie. Ta si chce na odesilatele posvítit a zjistit jeho identitu.

Video Video likvidace útočníka na školu v obci Vrútky. - TV JOJ

Pomsta za Ivana

Ten samý dopis dostala i zpravodajská televize TA3. Autor v něm tvrdí, že jde o pomstu za smrt Ivana, který na škole zaútočil nožem. Postavil se mu zástupce ředitelky Jaroslav Budza (†62). Za svůj hrdinský čin však zaplatil životem.

Ivanovi se ještě podařilo zranit učitelku a dvě malé děti, než ho zastřelili zasahující policisté. Dva strážci zákona utrpěli zranění na nohách od odražené střely. Výhružný dopis byl napsaný na počítači a bylo v něm obrovské množství gramatických chyb.

Primátor Vrútek je zděšen

Bylo to znepokojivé, hlavně ve dnech, kdy jsme se snažili, aby se vše vrátilo do normálu,“ řekl zděšený primátor Vrútek Branislav Zacharides. Důvod běsnění Ivana, který byl bývalým žákem školy, není stále znám. Měli ho snad šikanovat spolužáci kvůli rozštěpu.

oliiiii3 ( 3. srpna 2020 19:23 )

takhle to dopadá když učitelé šikanu ignorují, asi trpěl hodně dlouho, ale tohle dělat neměl,

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud