Záhadné zmizení známé právničky Renáty: Nemá u sebe vůbec nic! naříká její bratr

Autor: shp - 
3. července 2020
13:37

Známá právnička ze slovenského města Humenné zmizela neznámo kam. Rodina nemá o Renátě Vorobeľové (53) žádné informace už čtvrtý den a strachuje se o její zdraví. Pátrací týmy složené z policistů i hasičů zatím nebyly při jejím pátrání úspěšné. Nacházet se může kdekoliv v Zemplíně.

Advokátka byla podle TV JOJ naposledy viděna na Tyršové ulici v Humenném. To bylo ještě v úterý ráno. Od té doby o ní nemají příbuzní žádné zprávy. Že se pohřešuje, proto nahlásili na policii. Reportéři televize se ptali, zda může zmizení Renáty souviset s jejím právnickým zaměstnáním.

Video Záhadné zmizené známé právničky Renáty. Nemá u sebe nic, naříká její bratr. - TV JOJ

Teoreticky může, anebo šlo o osobní problémy, nevím. Nedala vědět nikomu nic, je bez dokladů, bez peněženky, bez pasu, bez mobilu. Bez ničeho,“ řekl bratr nezvěstné. „53letá nezvěstná žena je vysoká 165 cm, plnější postavy, má šedivé rovné vlasy a hnědé oči,“ popsala právničku policejní mluvčí Jana Ligdayová.

Kam a proč šla, není jasné

Podle manžela pohřešované Renáty policie při pátrání po nezvěstné prohledala i rozsáhlou rekreační lokalitu Hubková v Humenném. Jakým se mohla vydat směrem, je nejasné. Pohotovostní pátrací tým s policisty a hasiči ji hledal dlouhé hodiny, ale po advokátce nikde ani stopy.

Podle našich zkušeností je šance reálná (na nalezení) a v to stále doufáme. Měli jsme i případy, kdy se po pěti, šesti dnech člověk našel,“ prohlásil Juraj Pulščák z pohotovostního pátracího týmu. Příbuzní prosí o pomoc veřejnost, zejména o to, aby byli lidé v regionu na procházkách všímaví.

Bratr: Pomozte nám ji najít

Pokud jste ji někde zahlídli, buďte hodní a pomozte nám identifikovat, kde by mohla být,“ prosí bratr nezvěstné. „Informace můžete poskytnout i prostřednictvím facebookové stránky Policejního sboru,“ uzavřela policejní mluvčí.

hasickajana ( 3. července 2020 18:02 )

a je živá nebo mrtvá...?
v bezpečí může být i v penálu...

lunatic ( 3. července 2020 15:59 )

Jde o mylné tvrzení,že u sebe nemá nic .Má u sebe neustále neutuchající víru v právní stát

jussuf ( 3. července 2020 15:03 )

Už je v bezpečí: Advokátku z Humenného, ktorá záhadne zmizla, vypátrala polícia!

horalysa ( 3. července 2020 14:53 )

Možná je někde na cestě ke kapitalismu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud