Středa 8. prosince 2021
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno 0°C

Šok v případu ztracené Maddie: Vyhne se hlavní podezřelý obvinění?

Autor: jel - 
27. června 2020
05:30

V letošním roce po dlouhých 13 letech učinila policie konečně průlom v případu ztracené Maddie McCannové, která zmizela v roce 2007 z portugalského turistického letoviska během dovolené s rodiči. Hlavním podezřelým je několikrát trestaný německý pedofil Christian B. (43). Přestože policie zprvu tvrdila, že má konkrétní důkazy o tom, že je Maddie mrtvá, nyní hlavní vyšetřovatel sdělil, že Christian B. možná nebude z vraždy holčičky obviněn!

Od chvíle, kdy byl zmíněný Christian B. jmenován hlavním podezřelým v případu ztracené Maddie, se o něm objevilo mnoho nechutných svědectví. Mnohé ženy se přihlásily s tím, že právě on je znásilnil, a policie ho také začala spojovat se zmizeními několika dalších dětí.

Valné mínění o něm nemají ani jeho někdejší kamarádi, kteří médiím převyprávěli, o čem před nimi Christian B. mluvil a jak se choval.

Na začátku měsíce německá policie učinila šokující a silné prohlášení. „Máme konkrétní důkaz, že náš podezřelý zabil Madeleine, a to znamená, že je mrtvá,“ řekl hlavní vyšetřovatel Hans Christian Wolters. Nyní se však snaží svá původní slova trochu mírnit.

Wolters přiznal německému deníku Braunschweig Zeitung, že podezřelého možná nebudou moci obvinit z vraždy dívenky, protože zatím nenašli chybějící důkaz. „Momentálně nedokážu předpovědět výsledek našeho vyšetřování. Nadále jsme však přesvědčeni o vině podezřelého a doufáme, že další vyšetřování přinese slibné výsledky,“ sdělil kriminalista.

V současné době prý analyzují asi 400 hovorů od lidí, kteří věří, že jejich informace o Christianovi B. by mohly vyšetřování pomoci. Pedofil si nyní ve vězení odpykává trest za zločiny spojené s obchodem s drogami, podle všeho však žádal o podmínečné propuštění, mohl by být venku už příští týden. Vyšetřovatelé se však obávají, že v případě propuštění by mohl zločinec utéct ze země.

..krakonos500 ( 28. června 2020 23:33 )

Co bych dělal ve vašem obejváku.

..krakonos500 ( 27. června 2020 08:53 )

Jsou to patlalové. To u nás se prostě chybějící důkazy na zakázku vyrobí, jako v případu Kramný.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání