Subaru vyjelo do protisměru! V kabině zahynul muž a těhotná žena (oba †31)

Aktualizováno -
25. června 2020
19:54
Autor: VaB - 
25. června 2020
17:29

Tragická srážka osobního auta a dodávky si ve středu odpoledne vyžádala na Jičínsku dva životy. Na místě zahynuli muž a žena (oba †31). Žena byla navíc v pokročilém stádiu těhotenství!  Policie uvedla, jak k neštěstí pravděpodobně došlo! A k dovršení tragédie vyšlo najevo, že žena byla v době neštěstí těhotná.

Ve středu odpoledne se poblíž obce Libuň na Jičínsku srazilo osobní auto značky Subaru s dodávkou. Na místo tak okamžitě vyjelo několik jednotek hasičů, záchranářů a policistů. Zároveň vzlétly dva záchranářské vrtulníky. 

Záchranářům a hasičům se při příjezdu k nehodě ukázal strašlivý pohled. Subaru zůstalo po nehodě úplně zdemolované. „Na místě záchranáři zjistili, že muž a žena, cestující v osobním automobilu při střetu utrpěli vážná zranění, kterým na místě podlehli,“ popsala královéhradecká záchranka. Policie doplnila, že oběma bylo jen 31 let.

Nehoda je o to tragičtější, že žena byla podle CNN Prima News ve vysokém stádiu těhotenství! Policie u obětí nařídila soudní pitvu. 

V dodávce cestovali dva muži (60 a 40), kteří po nehodě zůstali v autě zaklíněni a museli je vyprostit hasiči. Již v průběhu vyprošťování byli oba muži intenzivně léčeni, stav jednoho z nich si po vyproštění dokonce vyžádal rozšířenou resuscitaci. Po obnově srdeční aktivity jej záchranáři transportovali do traumacentra v královéhradecké nemocnici. V průběhu transportu zraněnému mimo jiné musela být podána krevní transfuze,“ uvedli zdravotníci s tím, že druhý muž byl rovněž letecky transportován do traumacentra v Liberci. Oba muži se při předávání do nemocnice nacházeli ve velmi vážném stavu. 

Vyjel do protisměru?

Místo nehody se stalo kousek za pravotočivou zatáčkou. Kvůli vyšetřování musela být silnice I/35 spojující Jičín s Turnovem na více jak tři hodiny uzavřena, na místě zasahovali i kriminalisté.

Policie ve čtvrtek uvedla, jak k nehodě pravděpodobně došlo. Řidič možná pospíchal. „Osobní automobil Subaru Imprezza, jedoucí ve směru od Jičína se po projetí pravotočivé zatáčky z dosud nezjištěných příčin zřejmě octl v protisměrné části vozovky, kde se střetl s protijedoucím dodávkovým vozidlem Iveco Daily,“ uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová.

Prachařová dodala, že veškeré okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření. 

lunatic ( 25. června 2020 18:46 )

Pokud se jednalo o projev svobodné vůle,jako např.při účasti u parlamentních voleb,tak by to nemělo být zpochybňováno.Pokud však do všeho dění manipulativně zasáhla i odstředivá síla,tak to má opět s volbami společné to,že proti těm konečným důsledkům lze podat protest ... a to je tedy v podstatě asi vše,co s tím lze udělat ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud