Krásná milionářka Anastázie (†18) se zabila v ráji dovolenkářů: Zdrcený přítel popsal okamžiky hrůzy

Autor: jel - 
23. června 2020
05:40

Mladá ruská influencerka Anastasia Tropitsel (†18), skutečným jménem Zubrinovová, která se stala už v patnácti letech milionářkou, zemřela při tragické nehodě na motorce. Svědkem celé havárie byl přítel mladé dívky, který jel hned vedle ní. Podle něj se Nastina motorka začala třást a mladá milionářka její řízení nezvládla.

Ruska byla společně se svým přítelem na dovolené na Bali, jenže pak začala karanténa a ona se nemohla vrátit, a tak na indonéském ostrově zůstala. Podle jejích vlastních slov se stala milionářkou už v 15 letech, na sociální síti Instagram její profil sleduje neuvěřitelných 1,2 milionu fanoušků. 

To se však nelíbilo jejímu otci, lékaři, který ji měl varovat, že se její sláva změní v neúspěch, pokud nezačne pracovat. „Ty a tvoji přátelé si jenom užíváte a utrácíte, nedokončujete své projekty. Není to příjemné tohle poslouchat, ale doufám, že ti to pomůže,“ řekl prý influencerce její tatínek před smrtí. Otec údajně nebyl nadšen ani z dceřina ukrajinského přítele Viktora Majdanoviče (30), protože prý dívku táhl ke dnu.

Majdanovič, který byl svědkem tragické smrti své milované přítelkyně, napsal na sociální síť dojemný vzkaz. Mladá kráska jela na motorce Kawasaki Ninja, kterou si koupila před nedávnem. Ještě chvíli před smrtí navíc přidala na svůj profil krátké video, právě se zmíněnou motorkou. 

„Moje milovaná dívka už není mezi námi. Jela asi 80–100 km/h po hlavní silnici, kde tak jezdí všichni. Jezdila velmi opatrně, její motorka se však začala třást,“ popsal zdrcený přítel možnou příčinu havárie.

Bleskoska ( 23. června 2020 13:11 )

Z jiného úhlu pohledu tato kráska vypadá jako zmalovaná šereda, ke všemu hloupá, až to motorkou třese a dveřmi tříská. Když byla bohatá, bude mít krásný pompézní pohřeb. Vážení, kdo z vás to má?

spania ( 23. června 2020 12:00 )

A k čemu jí nakonec byly milióny...?Ani si je nestihla pořádně užít. Takže lidi,život není jen o peně­zích­.Nej­důle­žitěj­ší je zdraví,štěstí a opravdová láska.

hasickajana ( 23. června 2020 07:02 )

jsem si tedy vědoma, že čtu bulvár, ale musím říct, že v poslední době se tu píše jen o tom, že je někdo těhotný - přičemž pak jsme bombardováni pupky a kozama, následně miminama s kozama, další oblíbené téma je "zahynula kráska", byť je to štětule z nějaké díry... a Karel Gott i posmrtně...

asi by to chtělo vyhodit zasmrádlé redaktůrky a zkusit někoho novějšího

Nonick ( 23. června 2020 06:22 )

Jo jo 18 let a Kawasaki Ninja nejmíň v 6ti kilu. Krásná, rychlá, spolehlivá mašina, ale ne pro blbku co si myslí, že si vše koupí za peníze. A určitě jela 80 a nestihla zastavit, když se to pod ní prý začalo klepat.

jmhad ( 23. června 2020 06:06 )

Obyčejná klasická Marfuša, jenže podle Plesku je každá izda krásná. Bude jen méně o jednoho vlivníka, kterej nic neumí, jenom oblbuje ještě větší pitomce :-

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud