Usměvavou krásku (†21) ve výběhu roztrhali lvi: Zraněná se snažila odplazit do bezpečí!

Autor: rc - 
10. února 2020
18:59

Potřísněná krví, potrhaná a podrápaná se snažila dostat do bezpečí, bohužel se jí to ale nepodařilo. Jednadvacetiletou Swans van Wykeovou napadli lvi v jihoafrické rezervaci Bela-Bela, kde pracovala. Záchranáři ji našli ležet bezvládnou u brány výběhu. Přes veškeré snahy lékařů se ji už nepodařilo zachránit.

Swans van Wykeová milovala zvířata a přírodu. Jednadvacetiletá dívka pracovala v rezervaci Bela-Bela ležící v jihoafrické provincii Limpopo. Není jasné, jaký pracovní post zastávala. Ve čtvrtek ji však povinnosti zavedly do výběhu pro lvy, kteří ji napadli. Swans utrpěla vážná zranění, přesto se však podle informací britského deníku Daily Mirror snažila zachránit. S četnými kousanci na těle, škrábanci a zkrvavená byla nalezena u brány výběhu.

Záchranáři se ji snažili veškerými silami zachránit, bylo však už pozdě. Mladá žena na místě vážným zraněním podlehla. Co předcházelo její smrti, je předmětem vyšetřování. „Naše prvotní vyšetřování ukazuje, že vykonávala své povinnosti, když byla napadena neznámým počtem lvů. Okolnosti, které vedly k této tragické události, jsou stále v tuto chvíli neznámé,“ uvedl mluvčí policie Moatshe Ngoepe.

mislivec ( 11. února 2020 17:36 )

Prej že kráska, ve dvaceti vyžraný ksicht jako prdeI. Smrtka jí uchránila od blamáže ve třiceti.

miky70 ( 11. února 2020 11:24 )

To má za toho zastřelenýho ptáka!

mikes15 ( 11. února 2020 11:22 )

Jan Brandis ( 11. února 2020 09:27 )

Kdovi jak to bylo. Bílá holka v černý Africe 😂🤣😂

naidka ( 11. února 2020 09:09 )

Asi ty lvy milovala tolik, že se jí až báli.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud